Wyciekł plan obostrzeń na 4 falę

Opublikowano: 25.10.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1568

Rada medyczna (przy rządzie) planuje ograniczyć wstęp do miejsc publicznych tylko dla osób posiadających certyfikaty covidowe. Miejsca publiczne to m.in. sklepy, kina, itd. Krzysztof Ator Woźniak analizuje przecieki z mediów. Być może przecieki te są kontrolowane, bo rząd bada reakcję opinii publicznej lub chce opinię publiczną przygotować na takie obostrzenia. Dotychczas około 80% przecieków się potwierdzało. Jak będzie teraz?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. donkey 25.10.2021 14:05

    Dieta Keto + post przerywany i żadne świrusy wam nie straszne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.