Wychodzisz ze sklepu Tesco w Rotherhamie? Pokaż paragon!

Opublikowano: 14.10.2021 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1615

Pracownicy Tesco w Rotherham będą regularnie sprawdzać paragony klientów wychodzących ze sklepu. W ten sposób chcą oni ukrócić antyspołeczne zachowania i zapobiec kradzieżom.

Od 12 października klienci sklepu Tesco Extra w Rotherham muszą się liczyć ze wzmożonymi kontrolami. Od tego dnia pracownicy sklepu sprawdzają paragony klientów przy wyjściu z budynku, aby upewnić się, że zapłacili oni za swoje zakupy. Zarząd sklepu uznał, że właśnie w ten sposób można zapobiec różnym antyspołecznym zachowaniom, w tym zwłaszcza kradzieżom w sklepie. Dodatkowo chodzi też o to, by pracownicy mogli się skupić na przydzielonych im zadaniach,w tym na przykład na wykładaniu towarów na półki, i by nie musieli w tym czasie kontrolować, czy klienci przypadkiem nie chowają czegoś za pazuchą.

W związku z wprowadzanymi kontrolami, w sklepie pojawiła się informacja dla klientów o następującej treści: „Wprowadzamy pewne zmiany w naszym sklepie i chcieliśmy Was o tym poinformować z wyprzedzeniem… Od wtorku 12 października będziemy prosić wszystkich klientów o przedstawienie paragonu na zakupiony towar przy wyjściu ze sklepu. Wiemy, że może to zabrzmieć nieco dziwnie, ale naprawdę wierzymy, że jest to właściwe postępowanie dla dobra naszych stałych klientów. W ciągu ostatnich 6 miesięcy wysłuchaliśmy wielu opinii klientów, a najważniejszą rzeczą, o której mówią ludzie, jest potrzeba czucia się bezpiecznym w okolicy i w naszym sklepie. My też tego chcemy! Nieustannie szukamy sposobów, aby robienie przez Was zakupów było tak proste, bezpieczne i przyjemne, jak to tylko możliwe. Niestety czas, który chcemy poświęcić na obsługę klientów, dostarczanie pożądanych produktów na półki i upewnianie się, że robimy dla Was wszystko, co w naszej mocy, spędzamy zamiast tego na zajmowaniu się wieloma przejawami antyspołecznych zachowań i kradzieżami. Te, jak wiemy, mogą uczynić Wasze zakupy nieprzyjemnymi i mogą wprowadzić Was w stan niepokoju”.

Autorstwo: Marek Piotrowski
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.