Wybuch paniki na festiwalu muzycznym w USA

Opublikowano: 06.11.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1412

Co najmniej osiem osób zginęło, a wiele innych zostało rannych podczas festiwalu Astroworld w Houston – poinformowała straż pożarna z Houston.

„Zginęło co najmniej 8 osób, kilkadziesiąt zostało rannych… Na festiwal przybyło około 50 tysięcy osób… 17 osób było hospitalizowanych… 11 z nich miało zatrzymanie akcji serca” – powiedział komendant straży pożarnej podczas briefingu, który był transmitowany na „Facebooku”.

Jak poinformowano, w piątek ok. godz. 21.00 – 21.15 czasu lokalnego tłum zaczął zbliżać się do sceny, wybuchła panika. Ludzie tracili przytomność. Ponad 300 osób otrzymało pomoc medyczną na miejscu. Wśród hospitalizowanych były także dzieci w wieku 10 lat.

Do zdarzenia doszło podczas występu rapera Travisa Scotta.

Koncert przerwano, drugi dzień festiwalu został odwołany.

Na festiwal, który miał trwać dwa dni, przybyło 50 tysięcy osób.

Astroworld Festival to doroczny festiwal muzyczny w Houston w Teksasie, organizowany przez amerykańskiego rapera Travisa Scotta. Pierwsza edycja odbyła się w 2018 roku.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.