Wyborcze decyzje Włochów

Opublikowano: 26.09.2022 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 509

Decyzje Włochów w niedzielnych wyborach (25 września 2022 r.) wykazały przesyt demokratycznym liberalizmem. Blok centroprawicowy, którego głównymi postaciami są Giorgia Meloni z partii Bracia Włosi, Silvio Berlusconi – z Forza Italia i Matteo Salvini z Ligi Północnej odniósł zwycięstwo.

Najmniej znaną w Polsce jest postać zdecydowanej sylwetki kobiecej – Giorgii Meloni. Jej program artykułowany podczas spotkań nie tylko we Włoszech jest wymowny: „Tak dla naturalnych rodzin, nie – dla LGBT i ideologii gender. Tak – dla kultury życia, nie – dla kultury śmierci. Tak – dla współpracy między krajami, nie – dla przemocy migracji islamskiej”.

Jako kobieta o wyrazistym charakterze dała się poznać na spotkaniu w Andaluzji zorganizowanym przez partnerskie ugrupowanie Macareny Olono.

Meloni już zbiera gratulacje płynące ze świata. Ekspresowo dołączył do nich Mateusz Morawiecki. Jaką okaże się nowa formacja w działaniu pokażą najbliższe dni. Oby nie okazała się włoskim PiS-em.

Opracowanie: Jola
Źródło: WolneMedia.net

5

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.