Wszyscy wracają do swoich ról?

Opublikowano: 26.05.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Użytkownik
Fenix

” Zawiodłem się na konfederacji “! Zagadka dla mądrych , powiedz mi Maciak kto cię nie zawiedzie ?

robi1906
Użytkownik

Na obronę pana Maciaka powiem, że w jego filmach nigdy nie widziałem zachwytu nad tą Konfederacją “zchazarowanych szwagrów”.

Maciak mi podpadł popieraniem restrykcji związanych z Cow ID, ale zachowuję umiar z krytyką, bo wiele rzeczy dość rozsądnie widział i widzi.
Dlaczego nie widział tak rozsądnie z tym “świrusem”?, nie wiem a zgadywać nie będę.