Wszechświat i my to hologram?

Opublikowano: 13.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 631

Na Uniwersytecie Paryskim zespół badawczy kierowany przez fizyka Alaina Aspecta przeprowadził eksperyment, który okazał się jednym z najważniejszych na świecie. Odkryto, że w pewnych okolicznościach cząstki subatomowe, takie jak elektrony, są w stanie natychmiast komunikować się ze sobą, niezależnie od dzielącej je odległości nawet jeśli są to miliardy lat świetlnych. W jakiś niezrozumiały jeszcze sposób naukowy wydaje się, że każda cząsteczka zawsze wie, co robi druga. David Bohm fizyk z Uniwersytetu Londyńskiego uważa, że odkrycia Aspecta sugerują, iż obiektywna rzeczywistość nie istnieje, że pomimo pozornej solidności wszechświat jest w sercu fantazmatem, gigantycznym i wspaniale szczegółowym hologramem. Czy tak jest w rzeczywistości? Są przesłanki, która mogą zaświadczać, że tak. Odkrycie to wiąże się ze starożytną wiedzą zapisaną w Wedach.

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.