Wszczepialny czip wykrywający COVID-19 trafi na rynek?

Opublikowano: 26.09.2020 | Kategorie: Nauka i technika, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1352

Najważniejsze odkrycie naukowe ostatniej dekady ukryte jest na widoku publicznym. Jego niszczycielski potencjał jest tak ogromny, że największa machina wojenna na planecie natychmiast wykorzystała swoje zasoby, aby ją posiąść i kontrolować, finansując jej badania i rozwój za pośrednictwem National Institutes of Health (NIH), Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA) i HHS BARDA.

Rewolucyjny przełom miał przypadkowo miejsce w 2010 roku i był wynikiem prac kanadyjskiego naukowca Dereka Rossiego. Emerytowany profesor Harvardu stwierdził w wywiadzie dla „National Post”, że znalazł sposób na „przeprogramowanie” molekuł niosących genetyczne instrukcje rozwoju komórek w ludzkim ciele, nie wspominając o wszystkich innych biologicznych formach życia.

Cząsteczki te nazywane są „informacyjnym kwasem rybonukleinowym” lub mRNA, a nowo odkryta zdolność przepisywania tych instrukcji w celu wytworzenia dowolnego rodzaju komórki w organizmie biologicznym niepostrzeżenie radykalnie zmieniła bieg zachodniej medycyny i nauki. Jak ujął to sam Rossi: „Prawdziwym ważnym odkryciem było to, że możesz teraz wykorzystać mRNA, a jeśli wprowadzisz go do komórek, to możesz zmusić mRNA do ekspresji dowolnego białka w komórkach, a to była wielka rzecz”.

Była tak duża, że do 2014 roku Rossi był w stanie przejść na emeryturę po tym, jak firma, którą założył wraz z Flagship Pioneering Private Equity, aby wykorzystać jego innowacje została zakupiona przez Moderna Inc. za prawie pół miliarda dolarów w federalnych grantach, aby rozpocząć opracowywanie szczepionek przy użyciu tej technologii. Rossi poza posiadanymi akcjami nie jest już powiązany z Moderną. Obserwuje jedynie „co będzie dalej”, a jeśli jest kimś w rodzaju zachwycającego „hokeisty, ojca”, jak go się publicznie przedstawia, to musi być przerażony.

Zdalnie sterowana biologia

Już w 2006 r. DARPA prowadziła badania nad identyfikacją wirusowych patogenów górnych dróg oddechowych w ramach programu Predicting Health and Disease (PHD), który doprowadził do utworzenia agencyjnego Biura Technologii Biologicznych (BTO) co podał Whitney Webb w majowym artykule dla „The Last American Vagabond”. W 2014 r. DARPA BTO uruchomiło program “In Vivo Nanoplatforms” (IVN) w ramach którego badane są wszczepialne nanotechnologie, co doprowadziło do opracowania „hydrożelu”.

Samoreplikująca się technologia hydrożelowa jest omówiona w poniższym filmie (ok. 25 min.).

https://www.youtube.com/watch?v=A4qHO19YphM

Hydrożel to nanotechnologia, której wynalazca chwalił się, że „jeśli wprowadzi się to za zgodą FDA, to konsumenci będą mogli wszczepić czujniki do wewnątrz, aby mierzyć poziom glukozy, tlenu i mleczanu”. Ten podobny do soczewki kontaktowej materiał wymaga wszczepienia pod skórę, gdzie może przez sieć bezprzewodową, taką jak 5G przesyłać oparte na świetle sygnały cyfrowe.

Po wszczepieniu do organizmu ludzkie komórki są zdane na łaskę dowolnego programu mRNA dostarczanego przez ten substrat, uwalniając koszmarną miarę możliwości. Jest to być może pierwszy prawdziwy krok w kierunku pełnego transhumanizmu – „filozofii”, która jest w modzie wśród wielu bogatych i wpływowych ludzi, takich jak Ray Kurzweil i Eric Schmidt z Google, a której zwolennicy postrzegają połączenie technologii i biologii jako nieuniknioną konsekwencję postępu ludzkości.

Prywatna firma stworzona w celu wprowadzenia na rynek tej technologii, która pozwala na zdalne sterowanie procesami biologicznymi i otwiera drzwi do potencjalnej manipulacji naszymi biologicznymi reakcjami, a ostatecznie całego naszego istnienia, nazywa się Profusa Inc, a jej działalność jest finansowana milionami płynącymi z NIH i DARPA. W marcu 2020 r. firma została po cichu umieszczona na zatłoczonym bazarze COVID-19, kiedy ogłosiła iż posiada wstrzykiwany biochip do wykrywania wirusowych chorób układu oddechowego, w tym COVID-19.

Spółka zależna

W lipcu w czasopiśmie „The New England Journal of Medicine” opublikowano wstępny raport sfinansowany przez NIAID doktora Fauciego oraz NIH na temat szczepionki mRNA przeciwko SARS-CoV-2. Stwierdzono, że szczepionka mRNA-1273 dostarczona przez firmę Moderna na potrzeby badania, „wywołała u wszystkich uczestników odpowiedź immunologiczną skierowaną przeciwko SARS-CoV-2 i nie stwierdzono żadnych obaw związanych z bezpieczeństwem, które ograniczałyby dalsze badania”, i wsparły „dalszy rozwój tej szczepionki”.

Miesiąc wcześniej NIH przyłączył się do prac nad szczepionką mRNA Moderny przeciwko COVID-19, powołując się na umowę podpisaną w grudniu 2019 r., w której określono, że „kandydaci na szczepionkę przeciwko koronawirusowi mRNA są wspólnie opracowywani i są własnością” obu stron. Moderna kwestionuje stanowisko rządu federalnego, stwierdzając, że firma „ma szeroką własność i licencjonowaną własność intelektualną” i „nie jest świadoma żadnej własności intelektualnej, która uniemożliwiłaby komercjalizację naszych kandydatów na produkty, w tym mRNA-1273”.

Jedyną przeszkodą jest system dostarczania, który choć Moderna twierdzi, że rozwija oddzielnie, to jest mało prawdopodobne, aby uzyskał zgodę FDA przed opracowaną przez rząd federalny technologią hydrożelową, w połączeniu z technologią czujnika światła finansowaną przez Profusa DARPA, która ma otrzymać szybką autoryzację od Food and Drug Administration na początku 2021 r. i ma być wykorzystana do wprowadzenia szczepionki na koronawirusa, która może dosłownie zmienić nasze DNA.

Ponadto Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) bada obecnie zgłoszenia patentowe Moderny, twierdząc, że firma nie ujawniła „wsparcia rządu federalnego” w swoich wnioskach patentowych kandydatów na szczepionkę COVID, co jest wymagane prawnie. Mogłoby to skutkować posiadaniem przez rząd federalny 100% udziałów w mRNA-1273.

Źródło oryginalne: Wearechange.org
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

Bibliografia

1. https://nationalpost.com/news/canada/heroes-of-the-pandemic-meet-the-canadian-hockey-dad-behind-covid-19-vaccine-developer-moderna

2. https://www.genome.gov/genetics-glossary/messenger-rna

3. http://www.prisonplanet.pl/?sid=&q=moderna

4. https://www.thelastamericanvagabond.com/coronavirus-gives-dangerous-boost-darpas-darkest-agenda/

5. https://leapsmag.com/3-futuristic-biotech-programs-the-u-s-government-is-funding-right-now/

6. http://www.prisonplanet.pl/kultura/transhumanizm,p165048156

7. http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/szef_google_eric_schmidt,p1097595735

8. https://profusa.com/profusa-awarded-1-75m-nih-grant/

9. https://www.fiercebiotech.com/medical-devices/profusa-awarded-7-5-million-darpa-grant-to-work-implantable-biosensors

10. https://www.defenseone.com/technology/2020/03/military-funded-biosensor-could-be-future-pandemic-detection/163497/

11. https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejmoa2022483#disclosures

12. https://www.documentcloud.org/documents/6935295-NIH-Moderna-Confidential-Agreements.html#document/p105/a568569

13. https://www.documentcloud.org/documents/6955095-Moderna-Statement-to-Axios.html

14. https://www.biopharma-reporter.com/Article/2020/09/09/Spotlight-on-Moderna-funding-declarations-in-patent-filings


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.