Wstrząsająca przepowiednia

Opublikowano: 26.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 33

Audycję opublikowano z 10 grudnia 2018 r. Kataklizmy, wojny, światowa pandemia, erupcje wulkanów, miliony ludzi w sytuacji bez wyjścia – B. E. “Betsey” Lewis przewidywała to dla roku 2019. Kiedy nastąpi zapłon tych wszystkich niesamowitych wydarzeń?

B. E. “Betsey” Lewis, pisarka i uznana międzynarodowa badaczka zjawisk paranormalnych i tajemnic Ziemi. W wieku siedmiu lat widziała przewodników duchowych i otrzymywała prorognitywne sny i wizje wielkich zmian na Ziemi zachodzących teraz na całym świecie. Jednym z jej oszałamiających przewidywań na rok 2016 był wybór Donalda J. Trumpa 45. prezydenta USA na sześć miesięcy przed jego wyborem! Przez ostatnie czterdzieści lat Lewis badała zjawiska związane z UFO i kosmitami, starożytne stanowiska archeologiczne, prowadziła badania terenowe nad dziwacznymi okaleczeniami bydła na całym północnym zachodzie USA i innymi tajemnicami paranormalnymi. W latach 1970. i 1980. ściśle współpracowała z wybitnym badaczem okaleczeń bydła Tomem Adamsem, aby odkryć tajemnicę okaleczeń bydła i uczyła się u dwóch rdzennych przywódców duchowych – szamanów w latach 1990. Inspiracją do napisania wielu książek był jej słynny stryj-wuj, William Peter Blatty, autor bestsellerowej powieści “The Exorcist” w Nowym Jorku.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 2,80 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o