Wstrząsająca przepowiednia

Opublikowano: 26.03.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 788

Audycję opublikowano z 10 grudnia 2018 r. Kataklizmy, wojny, światowa pandemia, erupcje wulkanów, miliony ludzi w sytuacji bez wyjścia – B. E. “Betsey” Lewis przewidywała to dla roku 2019. Kiedy nastąpi zapłon tych wszystkich niesamowitych wydarzeń?

B. E. “Betsey” Lewis, pisarka i uznana międzynarodowa badaczka zjawisk paranormalnych i tajemnic Ziemi. W wieku siedmiu lat widziała przewodników duchowych i otrzymywała prorognitywne sny i wizje wielkich zmian na Ziemi zachodzących teraz na całym świecie. Jednym z jej oszałamiających przewidywań na rok 2016 był wybór Donalda J. Trumpa 45. prezydenta USA na sześć miesięcy przed jego wyborem! Przez ostatnie czterdzieści lat Lewis badała zjawiska związane z UFO i kosmitami, starożytne stanowiska archeologiczne, prowadziła badania terenowe nad dziwacznymi okaleczeniami bydła na całym północnym zachodzie USA i innymi tajemnicami paranormalnymi. W latach 1970. i 1980. ściśle współpracowała z wybitnym badaczem okaleczeń bydła Tomem Adamsem, aby odkryć tajemnicę okaleczeń bydła i uczyła się u dwóch rdzennych przywódców duchowych – szamanów w latach 1990. Inspiracją do napisania wielu książek był jej słynny stryj-wuj, William Peter Blatty, autor bestsellerowej powieści “The Exorcist” w Nowym Jorku.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.