Wstępne wyniki analizy składu chemicznego Hexacima/Hexyon

Opublikowano: 06.02.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2083

Dziękując za deszcz krytyki wobec naszych metod analizy – związanych z poprzednimi wynikami składu chemicznego Infanrix Hexa i Priorix Tetra – wcale nie jesteśmy zadowoleni z faktu, że analiza sześciowalentnej szczepionki Hexyon, również pokazuje wiele nieprawidłowości, przynajmniej tym razem wykryto pewne antygeny (oczywiście zastosowany tu został ten sam typ i metoda analizy, której zastosowanie, według niektórych „naukowców”, nie powinno wykazać absolutnie żadnych nieprawidłowości).

Nasz ostateczny raport techniczny znajdujący się pod poniższym linkiem (link https://goo.gl/T6bAz7) zawiera odpowiedzi na komentarze i wypowiedzi krytyków z ostatnich tygodni. Zalecamy przeczytanie i udostępnienie wyżej wspomnianego dokumentu wraz z raportami, ponieważ wyjaśnienia są dość rzeczowe i szczegółowe.
W tej próbce szczepionki Hexyon/Hexacima (6w1) stwierdzono, tak jak w poprzednio analizowanych szczepionkach:

– zanieczyszczenia chemiczne z procesu produkcyjnego lub zanieczyszczenia krzyżowe z różnych linii produkcyjnych;

– toksyny chemiczne;

– aldehyd glutarowy.

W przeciwieństwie do Infanrix Hexa, stosując tę ​​samą metodę, znaleziono:

– antygeny białkowe błonicy, tężca, toksoidy krztuśca.

Nie znaleziono:

– białkowych antygenów wirusa zapalenia wątroby typu B, Haemophylus influenzae B, Poliomyelitis 1-2-3;

– Formaldehydu, reszt antybiotycznych wymienionych w składzie.

Tym razem nie znaleźliśmy nierozwiązywalnego i niestrawnego polimeru, jak w przypadku Infanrix Hexa dowodu, że problem tkwi nie w metodzie, ale w produkcie.

Jednak w tym przypadku również mamy do czynienia z produktem, który wydaje się NIE zawierać tego, co powinien. Mianowicie znaleźliśmy tylko 3 antygeny na 6.

Ponadto znaleziono 216 oznak zanieczyszczeń chemicznych, z których tylko 30% są znane, a wśród nich różne pozostałości po produkcyjne i prawdopodobne zanieczyszczenia krzyżowe z różnych linii produkcyjnych, podobnie jak w przypadku wcześniejszych analiz. Wśród tych oznak zidentyfikowano również 16 toksyn, prawdopodobnie pochodzących z procesu wytwarzania antygenu lub innych procesów w zakładzie produkującym szczepionki. Chcielibyśmy podkreślić następującą kwestię: badamy jakość szczepionek i dzięki temu jesteśmy w stanie wyciągnąć informacje o ich bezpieczeństwie i skuteczności, a tak naprawdę trudno jest zrozumieć, jak można mówić o tych produktach, że mogą wytwarzać ochronne przeciwciała przeciwko 6 chorobom, przed którymi powinny chronić, a jeszcze trudniej zrozumieć, w jaki sposób te składniki można uznać za nietoksyczne dla noworodków, skoro nie możemy znaleźć żadnych śladów wielu nieidentyfikowalnych związków w głównych bazach danych. Jak zwykle oczekujemy opinii społeczności naukowej w tej sprawie.

Podsumowując, Hexyon/Hexacima, podobnie jak Infanrix hexa, co do metodologii, którą zastosowaliśmy, rzuca poważne wątpliwości zarówno na jej skuteczność, jak i na jej bezpieczeństwo. Kontynuujemy i wypatrujemy kolejnych wyników analiz.

Tłumaczenie: zespół tłumaczy “Stop NOP”
Źródło oryginalne: Raport w formacie PDF
Źródło polskie: StopNOP.com.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.