Wśród uchodźców w Belgii nie ma terrorystów

Opublikowano: 03.09.2016 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 519

Federalna Policja, Służba Bezpieczeństwa Narodowego i Wywiad Wojskowy Belgii nie znalazły ani jednego terrorysty wśród 20 tysięcy 840 uchodźców, którzy zostali poddani specjalnej kontroli od września 2015 roku, poinformowała we czwartek gazeta “Soir”.

„Wynik przeprowadzonej kontroli: ani jednego sygnału odnośnie podejrzenia o działalność terrorystyczną lub powiązania z terrorystami” – pisze gazeta.

Europa przeżywa najpoważniejszy kryzys migracji od czasów II wojny światowej wywołany przede wszystkim szeregiem konfliktów zbrojnych i problemów gospodarczych na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Według agencji UE Frontex w 2015 roku do Unii Europejskiej przybyło 1,8 miliona imigrantów.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Abaddon 04.09.2016 00:22

    Wśród terrorystów w Belgii nie ma uchodźców. (Tylko osoby za uchodźców się podające).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.