Wspólnik Gawła oskarżony o oszustwa finansowe

Opublikowano: 11.12.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2078

Radosław Patlewicz poinformował na „Twitterze”, że wspólnik Rafała Gawła, założyciela Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, jest podejrzany o składanie fałszywych zeznań oraz o oszustwa finansowe. Wcześniej Konrad D. fałszywie oskarżał Patlewicza o antysemityzm.

https://www.youtube.com/watch?v=SsPmii8VHWU

Jak poinformował Radosław Patlewicz, wieloletni wspólnik prawomocnie skazanego Rafała Gawła, jest podejrzany o oszustwa finansowe oraz wielokrotne składanie fałszywych zeznań w prokuraturze. Konrad D. dotychczas prowadził Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który niejednokrotnie atakował prawicowe organizacje.

„Skrajnie lewicowy aktywista, wspólnik prawomocnie skazanego przestępcy Rafała Gawła, Konrad Dulkowski, prowadzący jaczejkę o nazwie Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, podejrzany jest o wielokrotne składanie fałszywych zawiadomień w prokuraturze oraz oszustwa finansowe” – przekazał Radosław Patlewicz.

„Konrad Dulkowski deklarował się jako pogromca tzw. skrajnej prawicy, do której m.in. przewrotnie zaliczał lewicowego patostrimera i aktora do wynajęcia, Wojciecha Olszańskiego. Szczycił się zgłaszaniem przestępstw z art. 256 i 257 KK. Wykorzystywał niejasność tych przepisów, w celu zarabiania pieniędzy na swoich zwolennikach oraz w celu niszczenia wrogów prywatnych” – zauważył publicysta.

Wcześniej Patlewicz został przez niego fałszywie oskarżony o antysemityzm. Prokuratura w Krośnie miała szczegółowo zbadać aktywność publicysty w tym książki, odrzucając zawiadomienie. Ponadto postanowiła się ona przyjrzeć działalności Konrada D.

„Prędko okazało się, że nie jestem jedyną osobą, przeciwko której ten skrajny lewicowiec, składał fałszywe zawiadomienia, oraz kolportował obelżywe wpisy na portalu »Facebook«, sugerujące, że jestem przestępcą. Do sprawy zgłosiło się już kilku innych poszkodowanych. Miejmy nadzieję, że ten wyrafinowany, zakłamany i zawistny człowiek, odpowie za swoje czyny” – przekazał Patlewicz.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 11.12.2022 11:56

    Nie liczyłbym na to..Władzuchna potrzebuje takich bezwzględnych cwaniaczków..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.