Wróż Adaś już wie ile będzie zakażeń koronawirusem

Opublikowano: 25.01.2022 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2119

Ekonomista pragnący być lekarzem, ale jednocześnie wykonujący zawód jasnowidza, Adam Niedzielski we własnej osobie podczas konferencji prasowej zapowiedział zwiększenie testowania obywateli super testami COVID. Jasnowidz podczas konferencji miał również wizję i przewidział ilość zakażeń, jaka zostanie wykryta w nadchodzących dniach.

„To skrócenie kwarantanny jest oczywiście odpowiedzią z jednej strony na to, co obserwujemy w Europie Zachodniej, bo tam te procesy pandemiczne wcześniej przyśpieszyły i widzieliśmy, że władze tych krajów no z opóźnieniem reagując na pojawiające się zwiększone liczby zakażeń, wprowadziły ten obowiązek, więc my będąc na początku, bo pamiętajmy, że mimo tych wielkich liczb z jakimi mamy do czynienia to jest początek 5 fali, podejmujemy tę decyzję po to, bo widzimy, że jednej strony przebieg kliniczny jest nieco szybszy w przypadku Omikrona, a z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, że jeżeli będziemy mieli do czynienia ze scenariuszem, gdzie mamy 40 tysięcy już przekroczyliśmy, ale zapowiada się, że być może 50 tysięcy będzie w kolejnych dniach, 60 tysięcy” – powiedział wróż Adaś.

„Nakładanie izolacji i kwarantanna, długie dni to tak naprawdę doprowadziłoby do faktycznego lockdownu w gospodarce, bo ludzie, którzy pracują, po prostu nie byliby obecni w pracy. Stąd jest ta decyzja. Niestety scenariusze widzimy, że się realizują, oznaczają, że w tym tygodniu na pewno będziemy mieli przekroczenie 50 tysięcy zakażeń. My widzimy bardzo dynamiczne wzrosty zleceń na badania” – mówił dalej.

Zastanawiające jest, czy on naprawdę ma ludzi za debili. Nie trzeba być geniuszem, aby wyciągnąć wnioski, z jakiego przekazu dokonał jasnowidz. Na początek zapowiedział zwiększenie ilości wykrytych pseudo zakażeń a zaraz po tym mówi o zwiększonej ilości wykonywanych testów PCR, który przeznaczony jest jedynie do procedur badawczych, a nie medycznych lub antygenowych, jaki nie może wykryć czegoś, co nie zostało do tej pory naturalnie wyizolowane.

„Jak państwo wiecie, w piątek opublikowaliśmy tę strategię, pokazując, na czym polega z jednej strony specyfika tej fali z którą będziemy mieli do czynienia i w związku z tym jakie instrumenty będziemy stosowali. To zwiększenie powszechności testowania, nowe punkty testowania w aptekach przede wszystkim, bo to jest odpowiedź na tę zwiększoną liczbę zakażeń już teraz. Widzimy, że w punktach, które do tej pory można powiedzieć, świeciły pustkami, pojawiają się kolejki, więc ten projekt jest bardzo potrzebny w tym momencie” – powiedział wróż Adaś.

Źródło: LegaArtis.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. beth 25.01.2022 21:13
  2. ARTUR 26.01.2022 01:45

    Taki system jest potrzebny , przecież każdemu przyda się trochę płatnego wolnego aby odpocząć , nie wydawać pieniędzy na dojazdy do pracy , odstawić samochód do warsztatu lub po prostu pobyć z bliskimi . Dzieci też są zadowolone bo nie musza się stresować kartkówkami , chodzeniem do szkoły w byle jaką pogodę itd. Wszyscy korzystają a budżet płaci , przyjdą ciepłe dni to już chętnych nie będzie .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.