WOT weźmie się za media i krytyków

Opublikowano: 22.11.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1407

Dowódca Wojsk Obrony Terytorialnej powołał grupę zadaniową „Honor”, której głównym zadaniem będzie szybkie reagowanie na „nieodpowiedzialne wypowiedzi osób publicznych czy internautów”.

Jak podaje portal WP.pl, informację o utworzeniu nowej grupy zadaniowej przekazał rzecznik prasowy WOT płk Marek Pietrzak. „W związku z narastającą ilością treści pojawiających się w domenie informacyjnej o charakterze znieważającym, zniesławiającym i godzącym w dobre imię żołnierzy WOT oraz formacji samej w sobie, powołano grupę zadaniową, reagującą na nieodpowiedzialne wypowiedzi osób publicznych czy internautów” – powiedział rzecznik.

„Wykorzystując potencjał żołnierzy WOT, posiadających wykształcenie oraz doświadczenie prawnicze, oraz żołnierzy swobodnie poruszających się w Internecie, utworzono grupę szybkiego reagowania prawnego” – czytamy w komunikacie WOT.

Misją nowo powołanej grupy zadaniowej jest obrona dobrego imienia żołnierzy OT. Treści szkalujące będą poddane natychmiastowej kwalifikacji czynu i z odpowiednim wnioskiem oddane do sądu.

W komunikacie zaznaczono, że do głównych zadań grupy należeć będzie nie tylko reakcja na ewidentnie szkalujące honor żołnierza wypowiedzi osób publicznych, ale i wyszukiwanie treści w social mediach, w komentarzach pod artykułami czy postami.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. Cami 22.11.2021 13:52

  no to dalej pomozmy im z lista :
  1. jakala od tirow solidaruch
  2. ten posioł z reklamowka co go po polu gonic musieli
  3. szatanska blondi
  4. tusek
  5. aktorzyny celebryty co sie robota fiz nie skalaly
  ….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.