WOT gotowe do wyrzucenia żołnierza za zerwanie flagi LGBT

Opublikowano: 11.09.2022 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1451

W Legnicy doszło do zerwania flagi LGBT. Nagranie z monitoringu lokalu La Musica Club przedstawia interwencję mężczyzny, który zerwał materiał. Zostawił flagę leżącą na miejscu.

Menadżer klubu opublikowała nagranie. Ponoć szybko otrzymała wiadomości od osób, które zidentyfikowały mężczyznę. Redaktorzy portalu TuLegnica.pl urządzili jakieś dziwne polowanie na tego mężczyznę i porównali kadr z monitoringu ze zdjęciami osoby wskazanej przez anonimów zamieszczonymi na Facebooku.

„Na zamieszczonych tam zdjęciach wygląda identycznie jak na na filmie z monitoringu, tyle że zamiast niebieskiej koszulki i czapeczki z daszkiem nosi mundur oraz beret Wojsk Obrony Terytorialnej albo wojskowy bawełniany t-shirt z logo WOT i biało-czerwoną flagą na rękawie”.

Wspomniana menadżerka oznajmiła: „Mieliśmy tyle telefonów, że praktycznie mamy już pewność, kto to jest. Dla formalności czekamy jeszcze tylko na potwierdzenie z policji”.

Kapitan Witold Sura, rzecznik prasowy Dowództwa WOT, zapowiedział: „Jeśli to się potwierdzi, zostanie wydalony ze służby. Takie osoby w naszych strukturach nie mogą służyć”.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: „Magna Polonia”
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. andi170 11.09.2022 14:37

  Dość popierania dewiacji ,dość tyranii lgbt i tej całej kolorowej mafii.

 2. replikant3d 11.09.2022 15:06

  Wołanie na puszczy….Poprawność polityczna górą…

 3. vannamond 11.09.2022 17:53

  I bardzo dobrze. Skoro Polacy chcą iść w przepaść nie należy im przeszkadzać.

 4. Baltazar Bombka 12.09.2022 08:27

  Chwila, Panie kapitanie. Nawet jak się to potwierdzi to za co zostanie wydalony ze służby? Proszę podać paragraf. Czy ten człowiek popełnił czyn zabroniony? Czy otrzymał prawomocny wyrok? Od kiedy kolorowa szmata jest uznawana oficjalnie za symbol czegokolwiek? Panie kapitanie, pomyśl Pan kogo Pan bronisz.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.