„Worki na ciała” wyłącznie dla słowiańskiej „siły roboczej”

Opublikowano: 25.01.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 5808

W swym artykule o Nowym Porządku Świata z 1993 roku, George Soros namawiał do użycia żołnierzy z Europy Wschodniej, aby „zredukować zagrożenie »worków na ciała« dla krajów NATO”.

Nie ma wątpliwości, że wojna na Ukrainie pociągnęła za sobą ogromne koszty ludzkie, w tym prawdopodobnie ponad 100 000 żołnierzy, którzy zginęli w działaniach bojowych. Znalazł się jednak jeden człowiek, który przewidział wiele z tego, co się wydarzyło na polu walki na wschodzie Europy: jest nim George Soros.

Miliarder oligarcha finansista, często przedstawiany jako humanista, promował twardą strategię geopolityczną w swoim artykule z roku 1993 zatytułowanym „Toward a New World Order: The Future of NATO”.

W artykule Soros nakreśla sposób, w jak wschodni Europejczycy mogliby zostać wykorzystani jako „siła robocza” w nadchodzących konfliktach w celu zmniejszenia liczby zgonów obywateli krajów zachodnich, co – jak przekonuje Soros – Zachód nie tolerowałby politycznie, w przeciwieństwie do wschodu Europy. „Stany Zjednoczone nie byłyby wzywane do działania jako policjant świata. Kiedy działałyby, działałyby wspólnie z innymi. Nawiasem mówiąc, połączenie »siły roboczej« z Europy Wschodniej z możliwościami technicznymi NATO znacznie zwiększyłoby potencjał militarny Partnerstwa, ponieważ zmniejszyłoby ryzyko worków na zwłoki dla krajów NATO, co jest głównym ograniczeniem ich chęci do działania. Jest to realna alternatywa dla nadciągającego światowego nieładu” – napisał Soros w artykule.

Soros przyznaje, że kraje NATO nie mają ochoty na „worki na ciała”, ale jego wypowiedź pośrednio wskazuje, że Europejczycy ze Wschodu mogą wypełnić tę rolę.

To, co Soros opisał, wydaje się rozwijać dokładnie tak, jak przewidział w odniesieniu do wojny na Ukrainie. Uzbrojeni w wysokiej klasy broń NATO, ukraińscy żołnierze aktywnie przeciwdziałają Rosji – co do której Soros już wcześniej obawiał się, że stanie się nacjonalistycznym narodem sprzeciwiającym się globalnemu porządkowi, który promował w roku 1993. Potężne kraje zachodnie mają niezbędną broń, a Ukraina ma „siłę roboczą”.

Zgodnie z przewidywaniami Sorosa, społeczeństwo ukraińskie wydaje się tolerować wysoką śmiertelność w obecnym konflikcie z Rosją. Podczas wojny w Wietnamie USA straciły 58 220 osób w ciągu około 10 lat, a mimo to wojna spotkała się z silnym sprzeciwem amerykańskiej opinii publicznej. Mimo znacznie większej liczby ofiar śmiertelnych w znacznie krótszym czasie, społeczeństwo ukraińskie nie odnotowało większych protestów. […]

Na podstawie: GeorgeSoros.com
Źródło zagraniczne: ZeroHedge.com
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. JedynaDroga 25.01.2023 12:36

  To inny poziom, brak empatii nie wystarczy. Twój mózg musi być zaprogramowany w specjalny sposób, aby myśleć, że cierpienie innych ludzi ma coś wspólnego z pozytywnym odczuwaniem emocji.

  Konstrukty genetyczne, że zmodyfikowaną świadomością.

  Anihilatorzy narodów, sex maniacy, despoci, psychopaci.

  To trwa od tysięcy lat.

  CZŁOWIEK PRZYJMUJE FORMĘ MYŚLI.

 2. Irfy 25.01.2023 14:03

  Zarówno poglądy Sorosa, jak i jego wysiłki zmierzające do wcielenia tych poglądów w życie są znane już od bardzo dawna. I prawdę mówiąc nie ma w nich ani niczego odkrywczego, ani specjalnie “demonicznego”.

  Chodzi mu o to, żeby nad “tępą tłuszczą” panowali “oświeceni władcy”, przy jednoczesnym sprawieniu, żeby ta tępa tłuszcza uznawała się za w miarę szczęśliwą. Na tym etapie trudno nie przyznać mu racji 😛 Istotnie, większość ludzi zalicza się do tępej tłuszczy. Gdyby było inaczej, cyrk w stylu ostatniej “pandemii” połączonej ze “szczepionkowym” terrorem nie miałby prawa zaistnieć. Ale zaistniał, tępa tłuszcza ochoczo uwierzyła i wesoło pobekując wzięła prawie dobrowolny udział w niezbyt udanym medycznym eksperymencie.

  Z koncepcją Sorosa i pokrewnego mu myślą Clausa Schwaba są jednak dwa problemy. Po pierwsze, założenie, że “władcy”, których wręcz sami stworzyli i wychowali, będą faktycznie mądrzy i “oświeceni”. Nie są. Są takimi samymi złodziejami, malwersantami i obłudnymi oszustami, jak wszyscy inni władcy od zarania aż po koniec ludzkości. Po drugie, zakłada się, że tłuszczą można “roztropnie” pokierować jedynie pozbawiając ją prawa wyboru. Wyboru wszystkiego. Mieszkania, pracy, tego, co będzie jadła, z kim będzie spała i jak będzie spędzała wolny czas. W wersji “twardej i ociekającej krwią” tego samego próbował już kambodżański “dobrodziej” Pol Pot. Skończyło się wymordowaniem 1/3 Kambodżańczyków.

  Tutaj rozmach może być jeszcze większy i skończyć się wymordowaniem 1/3 populacji świata. Bo pozbawiona wyboru tłuszcza nie będzie posłuszna i szczęśliwa. Będzie nieszczęśliwa i wciekła. Dlatego najpierw zwróci się przeciw sobie a później przeciwko “władcom”. Chyba że nie zdąży, bo wszystko, i władców i tłuszczę, wyrówna walec sztucznej inteligencji, ubranej w mechaniczne ciała.

 3. adambiernacki 26.01.2023 08:01

  “…już wcześniej obawiał się, że stanie się nacjonalistycznym narodem…” Naród jest nacjonalistyczny inaczej narodem nie jest. Nie ma narodu nienacjonalistycznego.

  Żorżyk to pospolity zboczeniec, nierób i złodziej, który pewnie parał się kiedyś jakimś nierządem a teraz chciałby być rządem. Problem w tym, że nikt go nie chce zdepopulować co prowadzi nieuchronnie do depopulacji wszystkich.

  Ogólnie ludzie nie mają żadnych innych problemów jak brak jajeczek. Kiedyś facet jak wiedział że jest jakiś niedobruszek co wadzi dobrym ludziom to brał siekierkie wsiadał na konika i patatajał żeby tą siekierkie umieścić zdrowo w kiepałce niedobruszka. Świat stawał się wtedy lepszym miejscem a dobry Bóg się doń uśmiechał. No i trza to było psuć?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.