Biała Róża – jak państwo totalitarne niszczy obywateli

Opublikowano: 25.02.2023 | Kategorie: Filmy fabularne

Liczba wyświetleń: 1954

„Wolność. Kobiety, które tworzyły historię. Sophie Scholl” – film obowiązkowy dla wszystkich podżegaczy wojennych, którzy godzą się, aby w imię interesów obcego mocarstwa Polska stawała się państwem autorytarnym.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Arkadi Nicpoń 25.02.2023 18:03

    Wzruszający film, chwała bohaterstwu tych młodych ludzi.Tak samo będzie w Polsce, jeśli Morawiecki wciągnie nas do wojny, a widać że ten rząd robi to podstępnie i stopniowo. Od lata wściekła nagonka przeciwko Rosji. Żadna wojna nie jest nasza, każda wojna jest w interesie banków i korporacji. Dyplomacją da się rozwiązać wszystkie problemy. Maciej Maciak
    omawia politykę w zupełnie inny sposób w programach”Musisz to wiedzieć” Bezpartyjny Ruch Dobrobytu i Pokoju ocali Polskę przed zgubną wojną!!

  2. Marta RDiP 26.02.2023 07:26

    Ruch Dobrobytu i Pokoju!!!!
    Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu Polska i pokój.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.