Wojna piątej generacji i psychologiczna

Opublikowano: 07.07.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1899

Zapis rozmowy, która odbyła się 29 marca 2022 r. w ramach podcastu „Vermont Independent”. Jest to dyskusja na temat wojny piątej generacji, ze szczególnym uwzględnieniem wojny psychologicznej. Gościem programu jest James Corbett, wielokrotnie nagradzany niezależny kanadyjski dziennikarz prowadzący stronę CorbettReport.com poświęconą analizie bieżących wydarzeń na świecie z perspektywy geopolityki, ekonomii, historii, technologii i socjologii. Na końcu nagrania, po zakończeniu wywiadu, znajduje się mały bonus.

3

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.