Skutki wojny na Ukrainie dla świata

Opublikowano: 29.03.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1192

Pierwsza część rozmowy z Igorem Witkowskim. Tematem będzie sytuacja na Ukrainie i skutki wojny dla świata. Wiadomo, że od kilku lat na Ziemi mają miejsce głębokie przemiany w zasadzie we wszystkich dziedzinach ludzkiego życia. Zasadniczym celem przewartościowań jest podważenie zasad “rozwoju” cywilizacji na naszej planecie. Myślę, że wywiad jest bardzo ciekawy, a przekaz z niego płynący jest zupełnie inny, niż wybrzmiewający z mediów głównego nurtu, które przedstawiają bardzo ograniczoną wizję wydarzeń na Ukrainie. Przede wszystkim skutkiem wojny będzie głęboki kryzys żywnościowy i społeczny.

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Komzar 29.03.2022 20:55

    Fajny program ale nie zgadzam się z tym, że Rosja nie wie co robi w kwestiach militarnych. Myślę, że ta niezdarność jest celowa i dogadana z zachodem, bo przy okazji realizują inne cele.
    Skoro dane miasta są tak zniszczone, że bezużyteczne to poco męczyć się piechotą jak można w 5min zlikwidować rakietami. Efekt taki sam a zero strat po stronie Rosyjskiej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.