Wojna na Ukrainie może zmienić się w wojnę NATO z Rosją

Opublikowano: 11.12.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1508

https://www.youtube.com/watch?v=4r3rq3jqHXA

Relacje Chin i Rosji to bardzo popularny temat w ostatnich miesiącach. Ich szczególną przyjaźń łączy wspólny cel- zdetronizowanie gospodarczo odwiecznego rywala jakim są Stany Zjednoczone, które bardzo mocno rywalizują z największymi mocarstwami świata na wszystkich płaszczyznach. Kto miałby większy szanse NATO na czele z USA czy sojusz pomiędzy ogromnymi państwami, jakimi są Chiny i Rosja? Jakim potencjałem militarnym i zasobami ludzkimi dysponują dwie strony?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Adalb 11.12.2022 17:07

    to już jest wojna hybrydowa NATO z Rosyjską Federacją – przecież obsługi tego spec. sprzętu pochodzenia US-rajskiego, czy zachodnioeuropejskiego wymaga fachowców z wieloletnim doświadczeniem , a co by nie mówić o “nadzwyczajnych zdolnościach” bandersynów w 2 tygodnie nie nauczą ich tak skomplikowanych procedur.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.