Wojna Boga z Szatanem

Opublikowano: 26.02.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1050

Od zarania dziejów ludzkość jest świadkiem niekończącej się wojny pomiędzy siłami dobra i zła stając się w niej obiektem wysokiego pożądania. Najbardziej rozpowszechnionym obrazem tego konfliktu jest ten opisywany przez historie i wydarzenia zapisane w „Biblii”. Jednak zarówno w mitologii Majów, starożytnych Rzymian czy Greków oraz mitach Sumerów i legendach babilońskich zawsze istnieje podział na bogów dobrych i złych. Na tych, którzy nad ludźmi się litują i pochylają oraz tych dla których jest ona największym wrogiem. Ta trwająca od początków ludzkiej cywilizacji wojna współcześnie utrwalona jest na wielu płaszczyznach życia człowieka lecz często w zmienionej formie. Zauważcie, że niemal w każdym wyprodukowanym dziś filmie występuje motyw konfliktu pomiędzy czymś dobrym a złym.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.