Wojna a Chiny

Opublikowano: 26.02.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 3058

Wojna totalna z zachodnią cywilizacją zaczęła się już dużo wcześniej niż pierwszy rosyjski czołg zaparkował na białoruskiej ziemi. Przygotowania do realnej zmiany granic na niespotykaną skalę rozpoczęły się już 2019 roku pod fałszywą flagą epidemii COVID-19. Na ilustracji niżej rosyjska propozycja rozbioru Ukrainy z 2014 r.

Chiny jako jeden z największych producentów na świecie zmagają się z brakiem surowców i miejsca do egzystencji milionów swoich obywateli. Mając na uwadze najważniejszy swój interes zamierzają utworzyć Jedwabny Szlak przebiegający z Chin przez Eurazję do Polski i dalej na zachód Europy. Szlak ma przebiegać przez terytorium Ukrainy. Tej samej Ukrainy, która właśnie rośnie w siłę a Jedwabny Szlak może jeszcze bardziej przyczynić się do jej rozwoju. Sytuacja ta jest sprzeczna z marzeniami Władimira Putina o Wielkiej Rosji. Rosja pozostając na skraju tego szlaku co z powiązaniem z Zielonym Ładem Europy może odciąć Rosję od pieniędzy z ropy i handlu z Chinami. W głowie Putnia wyrasta plan podbicia Ukrainy w celu destabilizacji Europy, która dopiero zaczyna wychodzić z kryzysu związanego z COVID-19 i położenie łapy na Jedwabnym Szlaku.

Chiny już dawno realizują swój plan ekspansji świata. Pierwszym planowanym działaniem było wypuszczenie wirusa, który doprowadzi świat do ruiny gospodarczej , dziwnym trafem ocalając Chiny. Następnym zadaniem Chin jest sprowokowanie Rosji do poszerzenia swojego terytorium do stanu z czasów zimnej wojny. Chiny podają Putinowi osłabioną Europę wręcz na talerzu, polecając zacząć od Ukrainy. Działanie sprawcze Chin można zauważyć w zaleceniach które otrzymuje Putin, żeby nie zaczynał wojny przed skończeniem Igrzysk Olimpijskich.

Putin o dziwo odczekuje nakazany przez Chiny czas i rozpoczyna atak na Ukrainę.

Reakcja świata zachodniego jest zgodna z założeniami Chin i na Rosję zostają nałożone sankcje które mają sprowadzić Rosję do epoki kamienia łupanego. Putin postawiony pod ścianą ma dwa wyjścia z sytuacji- użyć broni atomowej lub skorzystać z pomocy Chin. Biorąc pod uwagę że Chiny nie robią nigdy nic bezinteresownie, możemy mieć pewność że wydrenują Rosję osłabioną wojną i sankcjami z resztek kapitału. Zapewne będą wspierać Rosję w planach ataku na NATO odradzając przy tym użycia broni atomowej i wkroczą militarnie na teren Rosji w celu bratniej pomocy w walce z krajami NATO. Jedyny szczegół Chińskich planów jest taki że już nigdy się z tej Rosji nie wycofają. Tak samo jak Putin z Białorusi. Tak więc nawet za rok mapa Europy i Azji może wyglądać zgoła odmiennie. Niewielka Rosja na terenach Europy i Chiny super mocarstwo, rozciągające się od Szanghaju aż do Moskwy. Europa pozostanie w swoich granicach a taki rozkład sił zagwarantuje pokój na wiele lat.

Autorstwo: Monster
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Tallis Keeton 26.02.2022 19:45

  > Chiny jako jeden z największych producentów na świecie zmagają się z brakiem surowców i miejsca do egzystencji milionów swoich obywateli.

  Zatem powinny ekspandować na Rosję od swojej strony.

  >Mając na uwadze najważniejszy swój interes zamierzają utworzyć Jedwabny Szlak przebiegający z Chin przez Eurazję do Polski i dalej na zachód Europy.

  Ten szlak, którego idee tak usilnie USA i jej kumple w Polsce starali się poskromić? 😀

  > Szlak ma przebiegać przez terytorium Ukrainy.

  Jeśli tak, to Rosja miałaby interes w tym, aby zagarnąć Ukrainę wraz z czescią tego Szlaku.

  > Tej samej Ukrainy, która właśnie rośnie w siłę

  W jaki sposób kraj z którego jankeski przewrót zrobił sciek Europy rośnie w siłę? 😀

  > a Jedwabny Szlak może jeszcze bardziej przyczynić się do jej rozwoju. Sytuacja ta jest sprzeczna z marzeniami Władimira Putina o Wielkiej Rosji.

  nie byłabym taka pewna, czy Jedwabny szlak jest z tym sprzeczny.
  Skoro cały czas pro-amerykanskie media głoszą, że Rosja i Chiny współdziałają?
  Trudno rozeznac się czy mamy do czynienia z sytuacją Chiny+Rosja vs. USA, czy też raczej USA+Chiny vs. Rosja (a na to wskazywałoby zachowanie ekipy Bidena), czy z opcją USA chce przeciągnąć Rosję na swoją stronę w starciu z Chinami, na co również IMO są przesłanki. Ale przepowiednie dawniejsze mówią, że ludy żółte ocalą Słowian i Europę przed “czcicielami złotego cielca” 😀

  > Rosja pozostając na skraju tego szlaku co z powiązaniem z Zielonym Ładem Europy może odciąć Rosję od pieniędzy z ropy i handlu z Chinami.

  W jaki sposób to ma ją odciąć, skoro nadal moga handlować ze sobą w Azji?

  > W głowie Putnia wyrasta plan podbicia Ukrainy w celu destabilizacji Europy,

  A po co miałby destabilizować Europę, skoro ona jest zakonczeniem Szlaku, do którego jak wczesniej napisal autor Putin chce się podłączyć?

  > Pierwszym planowanym działaniem było wypuszczenie wirusa, który doprowadzi świat do ruiny gospodarczej , dziwnym trafem ocalając Chiny.

  To raczej IMO USA chciały go wypuścić na Chiny, ale Chiny sobie poradziły, a poza tym to i tak była w wiekszosci bardziej histeria medialna niż epidemia globalna.

  >Następnym zadaniem Chin jest sprowokowanie Rosji do poszerzenia swojego terytorium do stanu z czasów zimnej wojny.

  A jaki sposób miałaby działać ta prowokacja Chin?

  > Chiny podają Putinowi osłabioną Europę wręcz na talerzu,

  Wyżej pisał autor, że Chiny i Rosja są rywalami do Szlaku. Że Szlak ma omijać Rosję. Wiec czegoś tu nie rozumiem, w jaki sposób Chiny podają im Europę?
  I po co miały osłabiać Europę skoro ma być ona zakończeniem ich Szlaku?

  > Reakcja świata zachodniego jest zgodna z założeniami Chin i na Rosję zostają nałożone sankcje które mają sprowadzić Rosję do epoki kamienia łupanego.

  Jeśli sankcje coś uszkodzą Rosję to pewnie tylko zwykłą ludność, która w ten sposob bardziej IMO odwróci się od zachodu aniżeli od swego kraju. USA pewnie ma nadzieje na to, że sankcje zrobią biedę a bieda rewolucję. Ale czy jeśli USA są przeciwnikiem Chin to miałyby interes w osłabianiu Rosji? Przecież słaba gospodarczo Rosja nie pomoże USA w starciu z Chinami, ani nie przeszkodzi Chinom w ich planach przeciwko USA?

  > Putin postawiony pod ścianą ma dwa wyjścia z sytuacji- użyć broni atomowej lub skorzystać z pomocy Chin.

  Wyglada, że ciągłe szczucie do wojny z Rosją, sankcje i obsiądnięcie rosyjskich granic przez NATO i wygarnianie od Rosji ich satelitów sprawi tylko, że Rosja będzie bardziej skłonna do sojuszy z Chinami. Czemu by USA miały tak robić, aby wpychać Rosję do sojuszu z Chinami zamiast przeciągnąć ją na swoją stronę, nie pojmuję.
  Widać USA proszą się o zarobienie guza z dwu stron? 😀

  > Chiny wkroczą militarnie na teren Rosji w celu bratniej pomocy w walce z krajami NATO.

  To by się zgadzało z przepowiedniami o których pisałam wyżej. 😀

  > Niewielka Rosja na terenach Europy i Chiny super mocarstwo,

  Jeśli USA tak bardzo chcą malutkiej Rosji to widać chcą też wielkich Chin 😀
  poz 🙂
  tal

 2. Szwęda 26.02.2022 19:53

  Ale najwięksi psychopaci tego świata przecież nie chcą pokoju, tylko rzeźni! A to oni wiodą prym w rządzeniu światem nawet nad Chinami, kilka najbogatszych mrocznych wampirycznych rodzin-klanów rządzących światem od setek lat a może dłużej.

 3. Abnegat 26.02.2022 20:20

  brawo Tallis
  # Szwęda noo sami tej rzeźni na pewno nie zrobią 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.