Włożyła na twarz majtki bo nie miała maseczki

Opublikowano: 03.09.2020 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 808

Do dość niecodziennego zajścia doszło w Pile, niewielkim mieście w północno-zachodniej Polsce, w województwie wielkopolskim. Zobaczcie, co założyła na twarz ta kobieta zamiast maseczki.

W naszej ojczyźnie w związku z pandemią koronawirusa w pomieszczeniach zamkniętych takich, jak sklepy, czy urzędy od dłuższego czasu obowiązek zakrywania ust i nosa. Najlepiej do tego nadają się rzecz jasna maseczki, ale niekoniecznie trzeba używać akurat ich. Jak pokazuje poniższy filmik, polska inwencja w tym zakresie nie ma sobie równych…

Na „Facobooku” opublikowano dość krótki, ale bardzo znaczący filmik. Kobieta chciała zrobić zakupy w sklepie Leroy Merlin, ale nie miała ze sobą żadnej maseczki. Pracownicy sklepu mieli zadeklarować, że jej po prostu nie wpuszczą z “gołą twarzą”. “Nie liczy się materiał, nie liczy się w jaki sposób będzie zakryta twarz, ma być zakryta. Więc w taki oto sposób na teren sklepu zostałam wpuszczona” – komentowała kobieta, która zdecydowała się na dość oryginalne zakrycie twarzy.

“Materiał primasort, śmierdzących bąków też nie przepuszcza, chroni mnie tak samo jak maseczka przed śmiercionośnym wirusem “pis-cov-19”. Chciałabym również zaznaczyć, że pracownicy mają maseczki założone głównie na brody tak jak i reszta klientów na sklepie. Nikt im uwagi nie zwraca. Absurd goni absurd, a kierownik sklepu ściga za mną i pilnuje abym miała założoną “maskę” na twarzy. Oczywiście kierownik tej placówki nie potrafił podać mi oczywistego braku podstawy prawnej na temat tej ustawy srovidowej i zarządzenia nakazującego noszenie kagańca w miejscach gdzie świrus się cudem nie roznosi. Praca pracą, ale sami urągacie swojej inteligencji” – pisała kobieta na FB.

Rzecz jasna w żaden sposób nie możemy zweryfikować do czego doszło w sklepie i czy nie jest to po prostu internetowy żart, jakich wiele, ale bywały już przypadki wypraszania klientów bez maseczek, np. w sieci Auchan.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. NORB 03.09.2020 13:49

  Cóż wedle prawa – nie mieli prawa. Pani na filmie ma założone majtki na część twarzy, czyli tym samym zakrywa usta i nos. Oczywiście i śmiesznie i strasznie. Strasznie, bo ostatnimi czasy przynajmniej część ludzi opanowała jakaś paranoja, agresja. Wręcz są zdolni do ścigania i donosicielstwa, bo ktoś nie założył kawałka szmaty na twarz. Ludzie zamroczeni i pogrążeni w ciemności niestety rozumu.

 2. Cosmo 03.09.2020 23:32

  Brawo ona! Brawo za rewolucyjną czujność!

 3. Urnelius 04.09.2020 01:57

  Każdy, kto uważa, iż pandemia to bujda i jest niegroźna powinien stać się wolontariuszem w szpitalach zakaźnych…

 4. Radek 04.09.2020 05:22

  Urnelius. A czy może byłeś w takim szpitalu ostatnio? Chętnie bym się dowiedział jak tam wygląda, bo raczej ludzie piszą, że tak jakby pusto.
  Patrząc na statystyki na korona wirusa w ciągu ponad pół roku umarło tyle mniej więcej osób ile w dwa dni w Polsce umiera. Chyba to daje do myślenia? Wziąwszy pod uwagę to, że wiele osób ‘miało choroby współistniejące (np zawał serca)”.

 5. tomasz26 04.09.2020 08:10

  w czasach gdzie idiotyzm i jego wyznawcy stali się normą ,gdzie barany już nie beczą wydają słowyt nwo.ego jutra stawiają do góry uszy IA ,.IA..IA..bez przesady ja wchodzę wszędzie bez żadnej maski..jeśli nie pasi ..olewam to ..sklepów i towarów jest dostatek ..więc żeby robić z siebie idiotę w takiej czy innej maskowej maskaradzie ..no sorry..

 6. Fenix 04.09.2020 09:20

  (Komentarz usunięty na prośbę autora komentarza)

 7. Cosmo 04.09.2020 12:20

  Fenix, niektórzy zmieniają majty codziennie. Did you know that?

 8. Fenix 04.09.2020 15:16

  Mam propozycje, by maseczki jednorazowego użytku były w każdym sklepie za darmo, jako bonus dla kupujących, skoro są wymagane w sklepie ! Nie wolno mi kupić towaru bo zapomniałem maseczki , i dochodzi do takich parodii.
  @Admin proszę usunąć mój kąśliwy komentarz. 04.09.2020 09:20

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.