Właściciel zbuntowanej restauracji wyprowadzony w kajdankach

Opublikowano: 27.11.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2617

Policja aresztowała w czwartek właściciela restauracji z Etobicoke w Kanadzie w trzecim dniu nielegalnego otwarcia lokalu. Do akcji przeciwko Adamowi Skully i protestującym klientom lokalu weszła policja konna, wcześniej w tym samym dniu policyjni ślusarze wymienili zamki. Te zabezpieczenia zostały jednak usunięte przez właściciela a na miejscu zjawił się szef kuchni by zacząć serwować posiłki. Aresztowano również dwie inne osoby, które miały atakować policjantów.

Burmistrz Toronto John Tory poinformował, że w Adamson Barbecue w Etobicoke zostały zmienione zamki po tym, jak restauracja, przez dwa dni z rzędu, przeciwstawiła się zarządzeniom prowincji, które zakazują spożywania posiłków w pomieszczeniach. „Rozmawiałem dziś rano z szefem policji… i mają plan. Poinformował mnie, że zamki w budynku zostały zmienione… i policja będzie pilnować… Dzisiaj lokal będzie zamknięty, możecie być tego pewni” – zapowiedział Tory w Breakfast Television.

Skelly w ciągu ostatnich dwóch dni otrzymał w sumie dziewięć zarzutów. Nikt z klientów restauracji nie został oskarżony. Restauracja została zamknięta w środę po południu bo drugi dzień z rzędu skończyło się jedzenie… Właściciel restauracji zapowiedział że w czwartek zamierza ponownie otworzyć lokal.

W Internecie powstała strona Freeadamskully.com.

Źródło: Goniec.net [1] [2]
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.