Właściciel „Facebooka” walczy z islamofobią

Opublikowano: 12.12.2015 | Kategorie: Społeczeństwo, Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 431

Założyciel i właściciel portalu społecznościowego “Facebook”, Mark Zuckerberg, wysłał wiadomość do wszystkich muzułmańskich użytkowników swojej strony. Zuckerbeg stwierdził, że wyznawcy islamu są zawsze mile widziani na jego platformie i rozumie ich jako osoba żydowskiego pochodzenia.

W swojej publicznej wiadomości Zuckerberg napisał, że wszyscy muzułmanie używający “Facebooka” są mile widziani w jego sieci społecznościowej, ponieważ rozumie ich jako osoba pochodzenia żydowskiego. Jego naród był bowiem prześladowany, stąd wyniósł on z domu wychowanie w duchu tolerancji, dlatego jego obowiązkiem jest obrona przed atakami każdej społeczności na którą organizowane są różnego rodzaju nagonki ze strony innych ludzi.

Szef “Facebooka” opublikował swoje oświadczenie dzień po deklaracji republikańskiego kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, który domaga się całkowitego zakazu wjazdu muzułmanów na terytorium Ameryki. Stąd Zuckerberg dodał, że jest w stanie wyobrazić sobie co czują muzułmanie, atakowani z powodu działań niezwiązanych z nimi ludzi.

Zuckerberg wyraził też smutek z powodu napięć w amerykańskim społeczeństwie, wzywając do dalszych działań na rzecz budowy lepszego świata dla wszystkich ludzi.

Na podstawie: RT.com
Źródło: Autonom.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Il 13.12.2015 00:25

    Bardzo słabo Zuckerberg dba o bezpieczeństwo i dobro każdego użytkownika portalu ”facebook”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.