Władze USA mogą odebrać komórki swoim marines

Opublikowano: 09.12.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1854

Amerykańscy marines mogą wkrótce stracić swoje telefony komórkowe, ponieważ stają się one coraz bardziej niebezpieczne na polu bitwy — poinformował amerykański dziennik „Marine Corps Times”, powołując się na dowódcę Korpusu Piechoty Morskiej, generała Davida Bergera.

Jak wyjaśnił generał, użycie telefonu komórkowego może dosłownie zabić żołnierza. Przy dzisiejszych możliwościach broni precyzyjnej dalekiego zasięgu wystarczy znać pozycje wroga, aby zniszczyć go na dalekim dystansie. I to właśnie sygnały emitowane przez telefony komórkowe mogą pomóc w namierzaniu artylerii lub pocisków precyzyjnych.

Konieczność rezygnacji z urządzeń osobistych, według dowódcy, stała się szczególnie wyraźna podczas konfliktu na Ukrainie. Berger podkreślił, że ograniczenie zdolności wroga do odkrywania pozycji bojowników Piechoty Morskiej jest obecnie priorytetem. Nie przedstawił jednak konkretnego planu porzucenia urządzeń mobilnych.

Źródło: pl.News-Front.info

7

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 10.12.2022 07:27

    Precyzyjne namierzanie elektroniki to łączenie rzeczy przez Wi Fi 5G,zmierzony AQ żołnierza, to nie wojna to rzeź. Ludzie oddali władzę bestii SI.
    Kto używa G COM?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.