Już się nie kryją – zrobią co chcą!

Opublikowano: 24.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 905

Władze Unii Europejskiej już nie kryją, że chcą rządzić państwami członkowskimi i decydować, co im wolno a co nie. PiS też pokazuje wprost, że chce wprowadzić w Polsce totalitaryzm rodem z książki „1984” George’a Orwella. Unia Europejska, do której weszliśmy, nie jest już unią, do której wstąpiliśmy. Polska też mocno się zmieniła w ciągu ostatnich kilku lat.

14

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Stary Kulas 24.09.2022 08:51

    Autor to się z hibernacji wybudził czy jak? Przecież Traktat Lizboński wyraźnie określa, że to UE rządzi w państwa członkowskich z wyjątkiem obronności i… sportu. Jest tam nawet zapis, że “w razie konieczności” decyduje także w tych dwóch wyłączonych z traktatu dziedzinach.

  2. Szwęda 24.09.2022 18:16

    Tak jak w 30-latach XX wieku miliony ludzi dało się omotać propagandą i reżimem i skończyło sie to jak się skończyło hekatombą, ogromnym ludobójstwem, śmiercią setek milionów ludzi itd.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.