Izrael chce zaostrzyć cenzurę na „Facebooku”

Opublikowano: 30.09.2016 | Kategorie: Polityka, Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 6

Przedstawiciele “Facebooka” udali się do Izraela, by dojść do konsensusu w sprawie cenzurowania niewygodnych dla syjonistów treści. Żydom zależy, by materiały obnażające syjonistyczne podżeganie do przemocy i agresji były usuwane z sieci.

Władza nie jest zadowolona ze sposobu, w jaki ludzie przedstawiają izraelsko-palestyński konflikt oraz żydowską okupację. Z delegacją Facebooka spotkał się minister sprawiedliwości, Ayelet Shaked, czy minister spraw wewnętrznych, Gilad Erdan. Podczas spotkania podniesiono kwestię umów o współpracy z innymi portalami społecznościowymi.

Dotychczas Izrael sam miał kontrolować treści i choć “Facebook” na większość zgłoszeń odpowiadał zgodnie z myślą Tel Awivw, to ilość podobnych materiałów jest zbyt duża, by izraelskie władze miały poradzić sobie same z ich cenzurowaniem.

Na podstawie: Pikio.pl
Źródło: 3Droga.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o