Władza zmieni się szybciej, niż myślicie

Opublikowano: 21.04.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1304

Poseł Grzegorz Braun zapytany o płynącą z różnych kręgów politycznych krytykę ostatniego odcinka programu „Warto Rozmawiać” autorstwa Jana Pospieszalskiego mówi, że mamy do czynienia z „wielką koalicją covidową, ponad podziałami”, której przedstawiciele uznają za herezję każdą krytykę obecnego nurtu propagandowego. – „To jest łysenkizm covidowy” – mówi Braun, jednocześnie zwracając uwagę, że nawet w czasach Związku Sowieckiego zdarzała się reforma władzy, która pod presją krytyki partyjnych towarzyszy przyznawała się do błędu. Zdaniem posła Konfederacji teraz też tak może być, że krytyka będzie wzrastać i ktoś dokona werbalnego rozliczenia fatalnych decyzji politycznych ostatnich lat, przez co część obozu rządzącego uderzy się w pierś i powie, iż wcześniej to nie było takie oczywiste, ale teraz będzie już inaczej. Braun jednak zwraca uwagę, że są i tacy, którzy do końca życia będą bronić pewnych urojeń.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 13 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.