Wkrótce zacznie się na poważnie

Opublikowano: 23.09.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1219

Teraz to się dopiero zacznie zabawa na całego… Gdyby politycy chcieli, mogliby zakończyć te problemy w jeden dzień, ale oni wolą to przeciągać najdłużej jak się da. Podcast Suwerennego PL.

10

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. AlbertW41 24.09.2022 06:03

    Bo zachodnie rzady sa zawsze demokratyczne, wschodnie nigdy nie sa i nie beda.

  2. Fenix 24.09.2022 10:25

    Człowiek jest najważniejszy nie Europa nie Polska nie Ukraina i Rosja nie Stany Zjednoczone itd. Człowiek to każdy z nas. I wszystko ci umyka gdy nie ujrzysz człowieka w drugim człowieku jak w sobie samym. Co chcesz dla siebie , daj drugiemu. Chcesz wolności daj drugiemu wolność chcesz władzy daj drugiemu władzę, dając to sam zachowujesz. Człowieczeństwo objawia się byciem i zachowaniem swoich praw.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.