Kolejny etap likwidacji gotówki

Opublikowano: 01.06.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 911

Od 1 stycznia 2023 roku nie zapłacisz gotówką w sklepie powyżej limitu. Kolejny etap walki „elit” z gotówką. Inflacja obniża wartość pieniądza, a oni z roku na rok będą obniżać kwotę limitu, aż płatności gotówkowe zostaną całkowicie zakazane. Kiedyś nie było limitów, potem wprowadzono 75 000 zł, 50 000 zł a teraz chcą obniżyć do 20 000 zł. Metoda gotowanej żaby. Powodem zwalczania gotówki jest odbieranie ludziom wolności i zwiększanie kontroli państwa nad obywatelem. Gdy nie będzie gotówki, rząd będzie mógł z dnia na dzień uczynić ludzi żebrakami. Zablokuje arbitralnie konta niewygodnym osobom pod jakimkolwiek pretekstem, który wymyślą (np. wyczerpaniem limitu CO2, „wspieraniem” Rosji, brakiem certyfikatu szczepiennego etc.). Analiza Krzysztofa Atora Woźniaka.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.