Czy będzie nas stać na papier toaletowy?

Opublikowano: 03.12.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1350

Robią z nami co chcą. Z powodu polityki rządu inflacja ciągle rośnie, nasze oszczędności topnieją i już wkrótce możemy zacząć oszczędzać na papierze toaletowym, którego ceny stają się absurdalnie wysokie.

Autorstwo: Suwerenny PL
Źródło: YouTube.com

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szurnięty Mędrzec 04.12.2022 03:50

    Ja zwykle zamawiam zwykły szary papier, 62 rolki za 110 zł
    dowożą kurierem pod bramę

  2. MH 04.12.2022 09:07

    Za ok. 100 zł można kupić bidet-podmywacz (montuje się pod deską toaletową). Psiknie wodą, umyje z g… i wytrzeć czystą d… do sucha szmatką (jak się zabrudzi – wrzucić z majtkami do prania).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.