Witajcie w cyfrowym gułagu – 1

Opublikowano: 23.04.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 3008

Pierwsza część kompilacji różnych nagrań z lat 2020-2023 na temat infrastruktury nadzoru i kontroli, która uzmysłowi wam, jak poważnie globaliści-psychopaci traktują plan wprowadzenia cyfrowych walut, jak bardzo są zdeterminowani, żeby wprowadzić cyfrową tożsamość i „zielone paszporty”. Te pomysły bynajmniej nie umarły wraz z covidem. System cyfrowego zniewolenia jest cały czas gorączkowo dopracowywany i tylko czeka na kolejny „kryzys”, który posłuży za pretekst do wprowadzenia go pełną parą.

Źródło: BitChute.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. sanchop 23.04.2023 17:49

    I tak dopną swego. Wiele już się udało, widocznie świat już jest do tego gotowy…

  2. JedynaDroga 23.04.2023 20:27

    Ich plan jest realizowany od tysięcy lat, został dwa razy praktycznie zatrzymany przez BARDZO ŚWIATŁYCH ludzi, gigantów logicznego myślenia.

    http://hellenandchaos.blogspot.com/2010/01/intellectual-death-of-hebrew-mongol.html

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.