Wirus odry może skutecznie zwalczać nowotwory

Opublikowano: 07.06.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 97

Naukowcy sugerują, że wirus odry może skutecznie zwalczać nowotwory. Jeden z przeprowadzonych eksperymentów wykazał, że choroba doprowadziła do rozkładu guza wielkości piłki golfowej w ciągu zaledwie 36 godzin.

Doktor Angela Dispenzieri z amerykańskiej kliniki Mayo wyjaśnia, że wirus odry powoduje łączenie się komórek nowotworowych, a następnie ich eksplozję. Odra stymuluje ponadto układ odpornościowy w celu wykrycia nawracających komórek nowotworowych i “zmiażdzenia ich” po raz kolejny.

Proces leczenia nowotworu za pomocą odry lub innych wirusów fachowo jest określany jako wiroterapia. Kluczowe w przebiegu zwalczania choroby jest zastosowanie odpowiednio mocnej dawki. Dispenzieri i jej współpracownicy zmodyfikowali genetycznie szczep wirusa odry i podali go w dawce wystarczającej do zaszczepienia aż 10 milionów ludzi, kobiecie ze szpiczakiem mnogim (nowotworem układu krwiotwórczego).

Wiroterapia była ostatnią nadzieją dla 49-latki, która wcześniej przeszła każdy rodzaj chemioterapii i dwa przeszczepy komórek macierzystych. Żadna z prób nie przyniosła powodzenia. Odpowiedź organizmu kobiety na dawkę wirusa była natychmiastowa. W ciągu pięciu minut pacjentkę zaczęła boleć głowa, a temperatura jej ciała przekroczyła 40 stopni Celsjusza. Chwilę później kobieta zaczęła wymiotować.

Historia zakończyła się szczęśliwie, ponieważ po upływie 36 godzin guz nowotworowy uległ dezintegracji. Wszystkie oznaki raka zniknęły z organizmu kobiety w ciągu dwóch tygodni. Doktorzy, którzy przeprowadzili zabieg stwierdzili, że terapia przyniosła sukces, ponieważ zastosowano wyższą dawkę niż zazwyczaj. Naukowcy z University College w Londynie w swoich badaniach zgodzili się z lekarzami Mayo Clinic, że wiroterapia może być obiecującą drogą naprzód w walce z nowotworem.

Autorstwo: ZychMan
Na podstawie: Wddty.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,43 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Brev
Gość
Brev

Hmm ciekawe – brytyjski miesięcznik “What doctors don’t tell you” pojawił się ostatnio na polskim rynku – “O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą” w cenie 12 zł. Osobiście nie czytałem ale podobno jest to katalog z reklamami szurskich (alternatywnych) produktów leczniczych. Zalecam dystans, gdyż nie jest to naukowe źródło.

MakSym
Użytkownik
MakSym

Szurski (alternatywny) = idiota (Brev)

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

A więc znowu następna z tak wielu skutecznych metod na wyleczenie raka pójdzie do sejfów koncernów farmaceutycznych.