Wirus odry może skutecznie zwalczać nowotwory

Opublikowano: 07.06.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 740

Naukowcy sugerują, że wirus odry może skutecznie zwalczać nowotwory. Jeden z przeprowadzonych eksperymentów wykazał, że choroba doprowadziła do rozkładu guza wielkości piłki golfowej w ciągu zaledwie 36 godzin.

Doktor Angela Dispenzieri z amerykańskiej kliniki Mayo wyjaśnia, że wirus odry powoduje łączenie się komórek nowotworowych, a następnie ich eksplozję. Odra stymuluje ponadto układ odpornościowy w celu wykrycia nawracających komórek nowotworowych i “zmiażdzenia ich” po raz kolejny.

Proces leczenia nowotworu za pomocą odry lub innych wirusów fachowo jest określany jako wiroterapia. Kluczowe w przebiegu zwalczania choroby jest zastosowanie odpowiednio mocnej dawki. Dispenzieri i jej współpracownicy zmodyfikowali genetycznie szczep wirusa odry i podali go w dawce wystarczającej do zaszczepienia aż 10 milionów ludzi, kobiecie ze szpiczakiem mnogim (nowotworem układu krwiotwórczego).

Wiroterapia była ostatnią nadzieją dla 49-latki, która wcześniej przeszła każdy rodzaj chemioterapii i dwa przeszczepy komórek macierzystych. Żadna z prób nie przyniosła powodzenia. Odpowiedź organizmu kobiety na dawkę wirusa była natychmiastowa. W ciągu pięciu minut pacjentkę zaczęła boleć głowa, a temperatura jej ciała przekroczyła 40 stopni Celsjusza. Chwilę później kobieta zaczęła wymiotować.

Historia zakończyła się szczęśliwie, ponieważ po upływie 36 godzin guz nowotworowy uległ dezintegracji. Wszystkie oznaki raka zniknęły z organizmu kobiety w ciągu dwóch tygodni. Doktorzy, którzy przeprowadzili zabieg stwierdzili, że terapia przyniosła sukces, ponieważ zastosowano wyższą dawkę niż zazwyczaj. Naukowcy z University College w Londynie w swoich badaniach zgodzili się z lekarzami Mayo Clinic, że wiroterapia może być obiecującą drogą naprzód w walce z nowotworem.

Autorstwo: ZychMan
Na podstawie: Wddty.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Brev 07.06.2019 12:51

    Hmm ciekawe – brytyjski miesięcznik “What doctors don’t tell you” pojawił się ostatnio na polskim rynku – “O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą” w cenie 12 zł. Osobiście nie czytałem ale podobno jest to katalog z reklamami szurskich (alternatywnych) produktów leczniczych. Zalecam dystans, gdyż nie jest to naukowe źródło.

  2. MakSym 07.06.2019 13:26

    Szurski (alternatywny) = idiota (Brev)

  3. Szwęda 07.06.2019 16:54

    A więc znowu następna z tak wielu skutecznych metod na wyleczenie raka pójdzie do sejfów koncernów farmaceutycznych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.