Więźniowie zapłacą za prąd w więzieniu

Opublikowano: 01.10.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 533

PiS szuka pieniędzy w typowy dla siebie sposób. Zamiast wprowadzić pracę dla więźniów, z której wiezienia pokryją swoje koszty działalności, PiS chce wprowadzić dla więźniów rachunki za prąd. Projekt przepisów jest drastyczny, tworzący problemy i zepsuty jak się tylko da. Więźniowie po wyjściu na wolność mogą być skrajnie zadłużeni. Według Krzysztofa Atora Woźniaka to bardzo zły pomysł i oby PiS nie chciał wprowadzić podobnego pomysłu w szpitalach dla pacjentów.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. agama 01.10.2022 13:51

    PiSowcy zakładają, że prawo ich nie obowiązuje i nie trafią za kraty

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.