Wielu młodych sportowców umiera po szczepieniu na COVID-19

Opublikowano: 12.11.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4162

Młodzi, zdrowi sportowcy z całego świata nagle zaczynają cierpieć na choroby serca, trudności w oddychaniu, zaburzenia układu nerwowego i inne poważne przewlekłe choroby. Niektórzy sportowcy upadają na boisku, aby nigdy więcej się nie obudzić.

Niemiecka gazeta „Berliner Zeitung” zwróciła uwagę na tą niepokojącą tendencję zatrzymania krążenia w raporcie zatytułowanym „Zagadkowe choroby serca w piłce nożnej”. Raport stara się zrozumieć, dlaczego „niezwykle duża liczba zawodowych i amatorskich piłkarzy ostatnio upadła”. Świat zaczyna zauważać, jak wielu młodych sportowców cierpi i umiera po zażyciu szczepionek przeciw COVID-19. Jake Kazmarek, 28-letni kulturysta zmarł niespodziewanie cztery dni po przyjęciu szczepionki przeciw COVID-19. Inny niedawno zaszczepiony sportowiec upadł w środku meczu; a hokeista Boris Sadecky (24) zmarł po nagłym upadku na lodzie.

Niemiecki raport dokumentuje nagły upadek Sergio Agüero z FC Barcelona, ​​33-letniego napastnika, który został zdjęty z boiska po nagłych problemach z oddychaniem i zawrotach głowy. Sergio udało się przeżyć, ale jest wielu sportowców, których upadek doprowadził do hospitalizacji i przedwczesnej śmierci.

17-letni piłkarz o imieniu Dylan Rich zmarł na atak serca w połowie meczu w Anglii. 24-latek Lucas Surek zachorował na chorobę mięśnia sercowego i musiał być odsunięty z klubu BFC Chemie Leipzig. Dwudziestopięcioletni Kingsley Coman z FC Bayern Monachium przeszedł operację serca po arytmii serca po szczepieniu. Belgijski Rune Coghe (18) doznał ataku serca podczas meczu. 31-letni Fabrice N’ Sakala ze Stambułu upadł na boisku i musiał zostać przewieziony do szpitala. Lider zespołu Bitterfeld, Dietmar Gladow, również doznał ataku serca przed meczem. Marvin Schumann, amator Gifhorn, doznał zatrzymania akcji serca i musiał być reanimowany. JSG Hoher Hagen musiał reanimować 17-letniego zawodnika w środkowej fazie gry w Hannoversch Munden.

Inni młodzi ludzie, którzy doznali zatrzymania akcji serca na boisku to Anil Usat z VFB Schwelm w Ennepetal, Dimitri Lienard z FC Strasbourg i Diego Ferchaud. Ten młody 16-latek upadł podczas meczu ligi U-18 w Saint-Lo. To nie powinno przytrafiać się młodym sportowcom. 13-letni piłkarz z klubu Janus Nova w Saccolongo we Włoszech również upadł na boisku. Belgijska piłkarka Jente Van Genechten (25) dostała zatrzymania akcji serca w meczu pucharowym. Inny belgijski piłkarz, Jens De Smet (27) zmarł w szpitalu po ataku serca w połowie gry.

Lista nagłych zgonów u dorosłych jest wyczerpująca i obejmuje trenerów i sędziów. Jeden mecz został przerwany, ponieważ sędzia doznał zatrzymania akcji serca w Lauber SV w dzielnicy Donauworth. Sędzia asystent zemdlał mając problemy z sercem podczas meczu w Emersacker. Trener bramkarzy z SV Niederporing doznał ataku serca podczas treningu. Podczas treningu drużynowego na Sycylii upadł 53-letni trener Antonello Campus. Angielski sędzia liniowy miał problemy z sercem podczas meczu kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata kobiet w Chemnitz.

Blog TheCovidBlog.com dokumentuje kilka innych przypadków nagłej śmierci młodych sportowców w Stanach Zjednoczonych. Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć, co się dzieje ze sportowcami.

Autorstwo: Lance D Johnson
Na podstawie: BlackListedNews.com, Berliner-Zeitung.de, TheCovidBlog.com
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Foxi 12.11.2021 12:55

  W tradycyjnej chińskiej medycynie rozróżniamy dwa rodzaje wyczerpania poszczególnych organów oraz powiązanych z nimi żywiołów. Wyczerpanie z powodu zbyt dużego obciążenia organu (np coś jak silnik samochodu zatarty ciągłą pracą na zbyt wysokich obrotach) oraz wyczerpanie z powodu niedoboru, tj organ wogóle nie pracuje prawidłowo bo nie otrzymuje właściwego paliwa.

  Z tego filmiku wynika, że zmarła triatlonistka oraz uczestnik biegu ironman. To są elitarne dyscypliny, nie dla chorowitych piłkarzy.

  W tym przypadku, który jest opisany w artykule zgaduję, że to może być obciążenie wynikające z niedoboru, zgaduję że to coś wstrzyknięte do organizmu wywołuje zbyt szybką pracę serca, które swą pracą usiłuje nadążyć za dużym zapotrzebowaniem / niedoborem gdzieś w organizmie. (Zablokowane arterie?) Sportowcy są wytrenowani i mają całe życie doświadczenie z ekstremalnym wysiłkiem (ponadmiarowym) dlatego takie choroby wynikające z niedoboru nie powinny ich spotykać… ani dotyczyć bo oni są bardziej elastyczni niż przeciętni ludzie. Sportowcy mają serca wytrenowane i przygotowane na właśnie takie trudności. Dlatego tym bardziej to co się dzieje jest podejrzane i powinno wywołać w całej ludzkości powszechną niezgodę i bunt. Niestety z tego co obserwuję jest na odwrót… jedyne co im wychodzi to strach.

 2. gajowy 12.11.2021 14:18

  Generalnie toskyny (w tym wiele leków) wypłukują magnez. Ten jest odpowiedzialny m.in. za równą pracę serca. W drastycznym wypadku jego niedoboru serce może stanąć.
  Można by zweryfikować łatwo hipotezę o wypłukiwaniu magnezu przez szczepionkę badając czy po szczepieniu nie zwiększa się przypadkiem jego ilość w moczu. Ale kto odważy się zrobić takie badanie i je opublikować?

 3. agama 12.11.2021 14:41

  tak się kończy wiara w pseudonaukową propagandą strachu. Dla koncernów liczy się tylko zysk, nawet za cenę ludobójstwa

 4. akami 12.11.2021 18:40

  Dlatego zamiast tylko komentować , podnosmy świadomosc innym. Wyslijcie linka znajomym! Tak przy okazji pozostaje jeszcze jedna kwestia:krew. Jesli traficie do szpitala i zrobia wam transfuzje, to tez po was! Zatem oni wiedza, że jesli nie powstanie zorganizowany opór i zorganizowana struktura organizacyjna,, takla alternatywna, to ryby troche sie poszamocza wyciagniete z wody, ale potem zdechną same. masm na mysli ludzi czystej krwi. Jeśli nie zbudujemy swojej organizacji, swojej ekonomi na wzór neos.com to po nas. Oczywiście organiczne tematy to także własny bank krwi i własna opieka zdrowotna. Ideał to własna korporacja będąca reprezemtantem na zewnątrz z własna struktura państwowa do wewnatrz. Z inną komplermentarna filozofią społeczną. Gdzie jeden drugiemu bedzie nie wrogiem czy konkurentem na sztucznie stworzonym tzw rynku niedoboru, ale bedzie bratem, siostrą, pomocnikiem. Bedzie synergia energi twórczej zmiast konkurencji.

 5. Dgruzin 14.11.2021 14:32

  Co to za muza w filmie?

 6. kufel10 14.11.2021 18:16

  @ gruzin
  Marsz pogrzebowy. A ty już masz nadany numer? U mnie większość znajomych ponumerowana, ale wszyscy żyją, dziwne. Czekam, już nawet trochę sztucznych kwiatów nakupiłem z wyprzedaży.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.