Wielkie rozczarowanie klimatystów w fabryce Volkswagena

Opublikowano: 23.10.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1444

„Ekolewacy kontynuują przyklejanie się w różnych miejscach w imię nowej ideologii, czyli „walki ze zmianami klimatu”. Tym razem mocno się zdziwili. Nikt wokół nich nie skakał, nie podziwiał, nie pomagał. Obsługa zgasiła światło i poszła do domu” – pisze portal NCzas.com.

Niemieccy aktywiści ekologiczny przykleili się do podłogi w fabryce Volkswagena w Wolfsburgu. Chcieli w ten sposób zaprotestować przeciwko korzystaniu przez koncern samochodowy z paliw kopalnych.

Można domyślić się, że oczekiwali wielkiego zainteresowania, lecz pracownicy olali ich. Po pracy wyłączyli światła, ogrzewanie i poszli do domów.

Zaskoczeni rozwojem sytuacji klimatyści całą noc siedzieli przyklejeni do podłogi i zmagali się z tak prozaicznymi problemami, jak zaspokojenie pragnienia czy konieczność skorzystania z toalety.

Swą nieudaną akcję transmitowali w internecie. „Byli oburzeni, że siedzą po ciemku i bez ogrzewania. Jak mówili, od czasu do czasu odwiedzali ich jedynie ochroniarze. Świecili latarkami, sprawdzali czy wszystko w porządku i wracali do swojego kantorka” – informuje NCzas.com.

Protest zakończył się po 42 godzinach, gdy spuchły im ręce, a wezwani lekarze ostrzegli ich, że zagrażają im niebezpieczne dla zdrowia zakrzepy.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: NCzas.com
Źródło: WolneMedia.net

40

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. replikant3d 23.10.2022 13:20

  Bo już wszyscy mają ich dosyć…

 2. agama 23.10.2022 17:17

  Zimno, ciemno i głodno – doświadczyli namiastki globalnego komunizmu o jaki zabiegają XD

 3. MrMruczek 23.10.2022 22:55

  Wszyscy jesteśmy lemingami 😢

 4. Stanlley 24.10.2022 00:37

  Ale to przecież dobrze że zgasili światło i wyłączyli ogrzewanie – w ten sposób oszczędzają energię pochodzącą z paliw kopalnych 🙂 Wielki sukces klimatystów!

 5. janpol 24.10.2022 02:05

  @Stanlley: no proszę, można używać rozumu? Można, to nie jest takie trudne 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.