Wielkie media potwierdzają stosowanie geoinżynierii

Opublikowano: 08.10.2019 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Media, Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 219

Media na całym świecie zagadkowo zrezygnowały z negowania istnienia chemtrails, a w zamian zaczęły twierdzić, że zjawisko to jest jak najbardziej prawdziwe. Geoinżynieria, od dawna nazywana „teorią spiskową”, nagle stała się rzeczą, która rzekomo wpływa pozytywnie na zmiany klimatu i globalne ocieplenie.

W ostatnim czasie media zaczęły przyznawać, że geoinżynieria jest prawdziwa i co więcej – jest dobra dla środowiska. Popularne serwisy informacyjne twierdzą, że metoda ta jest używana do „chłodzenia” naszej planety. W rzeczywistości chemtrails to narzędzie służące elitom do kontroli pogody, a co za tym idzie do kontrolowania całej populacji.

Domniemane środki mające na celu zatrzymać ocieplanie się Ziemi to m. in. bar i aluminium, które w rzeczywistości powodują przewlekłe choroby u części populacji. Mimo to, media forsują wersję, jakoby pierwiastki te miały zablokować dostęp promieni słonecznych do Ziemi, a tym samym uchronić planetę przed zmianami klimatu.

Jak się okazuje, jedną z osób przyczyniających się do tego typu praktyk jest Bill Gates. Multimiliarder finansuje kontrowersyjny projekt o nazwie ScoPEx, prowadzony przez naukowców z Harvard University, który polega na celowym uwalnianiu zanieczyszczeń do atmosfery w celu zablokowania promieni słonecznych.

Badacze ostrzegają, że skutkiem tych działań może być osłabienie fotosyntezy roślin i fitoplanktonu, co w połączeniu z wysiłkami lobby klimatycznego mającymi na celu wyeliminowanie CO2, będzie oznaczać całkowite załamanie światowych upraw spożywczych, prowadzące do globalnego głodu. Zdaniem niezależnych mediów jest to „broń masowego wymierania”, finansowana przez globalistów w celu unicestwienia ludzkości.

Ponadto, obecnie trwa „węglofobia”, traktująca CO2 jako zanieczyszczenie środowiska. W rzeczywistości jest to związek chemiczny potrzebny do prawidłowego funkcjonowania organizmów żywych, a przede wszystkim roślin.

Trwająca nagonka opinii publicznej na domniemane „zmiany klimatu” sugeruje, że globaliści są znacznie dalej w realizacji swojego planu niż wiele osób prawdopodobnie myśli. Obecna agitacja w celu zastraszenia i zmanipulowania mas ludzkości może doprowadzić do poważnej katastrofy.

Autorstwo: B
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dawid
Użytkownik
Dawid

Właśnie nie czujecie, że coś się znowu święci? Coś dużego związanego z klimatem? Mam takie dziwne przeczucie, że to wypalanie lasów w amazonii, ta chora psychicznie szwedka i teraz ten strajk w Londynie ma coś ze sobą wspólnego. Powoli zaczyna się manipulacja opinią publiczną na dużą skale w temacie tego jak bardzo zaczynamy szkodzić naszej planecie.

Remigiusz
Użytkownik
Remigiusz

Do Dawid Oczywiście że się święci.. ,,Elyty” doszły do wniosku że ,,Globalizacja” to jednak chory pomysł i odpuściły (zbyt duże nakłady finansowe bez gwarancji powodzenia) a ludziom potrzeba jakiejś (rewolki)(czytaj rozrywkowej idei) bo się nudzą i z nudów mogą coś bardzo niebezpiecznego wymyślić …np. zacząć węszyć i pytać skąd ta kasa ,albo gdzie ta kasa…A pięknie to wytłumaczył Bald TV na tym filmiku – https://www.youtube.com/watch?v=5HjiFuHI_X8
Pozdr.

ARTUR
Użytkownik
ARTUR

Wielkie media i cenzura internetowa powodują iż zastanawiam się na zakupem ręcznej maszyny poligraficznej . Nie może być elektryczna gdyż zostanie wykryta przez nowo instalowane liczniki energii co spowoduje budzenie bez zlecenia o 6.00 przez panów w garniturach .