Wielkie korporacje planują zastąpić zaszczepionych pracowników

Opublikowano: 16.06.2021 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 7985

Kobieta, która pracuje w przemyśle naftowym i gazowym, opracowując plany sukcesji dla dużych korporacji, ostrzegła, że firmy na całym świecie już przewidują konieczność w ciągu najbliższych kilku lat zastąpienia swoich „zaszczepionych” pracowników. W poniższym filmie z Brighteon.com kobieta wyjaśnia, w jaki sposób korporacje, z którymi współpracuje, doskonale wiedzą tym, że osoby zaszczepione na koronawirusa z Wuhan najprawdopodobniej umrą w ciągu najbliższych trzech lat, pozostawiając luki pracownicze, które będą musiały zostać szybko wypełnione.

„Firmy muszą planować, co się wydarzy, gdy ich pracownicy przejdą dalej, a planowanie sukcesji to coś, w czym pomagam firmom, w szczególności w usługach rekrutacyjnych” – wyjaśnia. „Prowadzący każą swoim pracownikom z HR i ich kierownikom, pracownikom obsługi itp., przejrzeć pracowników, którzy otrzymali szczepionki i planują wymienić ich wszystkich w ciągu najbliższych trzech lat. Co wam to mówi?”. Kobieta nie przedstawia się, ale twierdzi, że prowadzi firmę zajmującą się planowaniem sukcesji. Pozostaje wierzyć jej na słowo.

„Niektórzy z tych facetów dosłownie płaczą, gdy przechodzą przez firmę i dosłownie sprawdzają wszystkie te osoby, które przyjęły szczepionkę, wiedząc, że najprawdopodobniej w ciągu najbliższych trzech lat będą musieli je zastąpić” – dodaje kobieta. „To naprawdę wielka rzecz w branży, w której pracuję. Te ogromne firmy gazowe i naftowe chcą zastąpić tysiące pracowników”.

Jest to zgodne z tym, co niedawno powiedział francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier na temat losu osób zaszczepionych. Podczas wywiadu powiedział, że kiedy szczepionki opanują całe ciało, śmierć będzie prawie pewna. W zależności od osoby może to zająć tygodnie, miesiące lub lata.

https://www.youtube.com/watch?v=RZGuTNhNxOE

https://www.youtube.com/watch?v=bcrkQG9wTJc

„Nie ma nadziei ani możliwości leczenia dla tych, którzy zostali już zaszczepieni” – powiedział Montagnier.

Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

19 komentarzy

 1. No Comply 16.06.2021 11:42

  No właśnie, jaki sens bądź interes miałyby korporacje, aby przez depopulację pozbywać się źródła swoich dochodów? Im więcej konsumentów się pozbędą tym mniej zarobią…

 2. Murphy 16.06.2021 12:16

  @No Comply: To nie korporacje chcą depopulacji. To eugenicy jak Bill “Kill” Gates, chcą “ratować planetę” przed nadmiarem CO2.

 3. No Comply 16.06.2021 12:32

  @Murphy: Ja wiem, ale wierzyć mi się nie chce, że np. taki Microsoft lub Amazon nie są wtajemniczeni w ten plan i potulnie się zgodziły na potencjalnie ogromne uszczuplenie dochodów.

 4. Stanlley 16.06.2021 15:20

  @Zohan – też się nad tym zastanawiam ale pewnie za cienki jestem. Co mi się nie zgadza :
  – władcy zachodu doprowadzili do degrengolady zachodu – moralnej i gospodarczej
  – władcy zachodu dodatkowo osłabiają całą populację genetycznym experymentalnym preparatem
  – po II wojnie światowej władcy zachodu postanowili przenieść całą produkcję do Chin – w latach 1960 proces szedł pełną parą – w tym czasie Chiny były kompletnie niewolniczo podporządkowane – przynajmniej tak udawali
  – w latach późnych 1980/1990 Chiny zaczęły się wymykać spod kontroli zachodu, proces zakończył się za panowania Jiang Zemin. Obecnie za panowania Xi Jinping mają pełną niezależność
  – Przywódcy Chin, wybierani za zasługi – dbają o gospodarkę, rozwój moralny obywateli i spójność państwa – antagoniści władców zachodu

  powyższe twierdzenia są faktami. Co mi się nie zgadza? Otóż nie zgadza mi się to że władcy zachodu świadomie osłabiają potencjał świata zachodu, szczerze nienawidzą Chin (na początku pandemi prasa zachodu pogrzebała Chiny żywcem) – ale przecież nie są tacy głupi by nie widzieć że ich strafa wpływu została doprowadzona do ruiny przez nich a strafa wpływu Chin kwitnie – to doprowadzi do stulecia Chin, a najpewniej do całych tysiącleci! Naprawdę tego nie widzą?

  A może w planach jest totalna anihilacja azji? Bez Azji ta ich dystopia to ma ręce i nogi – zapewniają sobie totalną kontrolę – by to osiągnąć trzeba najpierw poddanych doprowadzić do degrengolady, ruiny – łatwiej się zgodzą na niewolnictwo – jednym z aspektów wielkiego resetu jest to że postrzegają również nas jako aktywa….

 5. MrMruczek 16.06.2021 16:39

  @Stanlley
  Chiny już 25 wieków temu były największą potęgą gospodarczą, a potem postawili mur odcinając się od reszty świata, co stworzyło warunki, by reszta świata Chiny dogoniła, a następnie przegoniła, a nawet gospodarczo skolonizowała (Hong-Kong). Teraz sytuacja wraca tak naprawdę do normy.
  Magnaci biznesu chińscy, amerykańscy, niemieccy, czy też pochodzący skądkolwiek od jakiegoś czasu zdają sobie sprawę, że czas swobodnego, niczym nieograniczonego wzrostu już się kończy, bo nasza planeta nie nadaje się do tego, by zamieszkiwało ją tak wielu przedstawicieli kilku jedynie gatunków zwierząt: krów, świń, kur i ludzi.
  Obecnie jeden człowiek zużywa niemal stukrotnie więcej energii niż jest mu to niezbędne do życia, co daje ekwiwalent energetyczny dla populacji 500 mld ludzi.
  Ziemia trzeszczy w posadach i najważniejsi gracze o tym wiedzą. Wiedzą też, że w tej sprawie są skazani na współpracę niezależnie od tego, jak wielką nienawiścią się darzą. W tej kwestii kapitał rzeczywiście nie ma narodowości.
  Mają dwa możliwe rozwiązania tego problemu. Pierwszy, to wywołać ogólnoświatowy konflikt zbrojny, który zmiótłby prawie wszystkich razem z infrastrukturą. To się nikomu nie opłaca. Pozostają zatem jedynie alternatywne sposoby depopulacji, a ponieważ nie ma już czasu na sterylizację, to w grze pozostają jedynie bardziej radykalne sposoby. Jakie? No i tu właśnie wracamy do tematu. Stworzyć i wypuścić wirusa, wywołać panikę, wyprodukować i rozdać darmową “szczepionkę”, poczekać kilka lat na efekty. Nie wiadomo, czy tak jest w istocie, ale scenariusz wydaje się wysoce prawdopodobny.

 6. Magic 16.06.2021 22:33

  Wszystko ok z depopulacją ale…… . Z tego co czytam , jeśli chodzi o zaszczepionych i ich ostatnie trzy lata życia, to własnie oni mają najlepiej. No bo ci co przeżyją to znajdą się w świecie kompletnie zdominowanym przez elity które to wszystko wymyśliły. Tylko łańcuch na szyję i do roboty bo chyba nikt się nie łudzi że tych co przetrwają to raptem beatyfikują, czy nie???? No bo ludziska piszą ,, ja się nie zaszczepię to przeżyję i będzie git ”. Naprawdę??? W świecie pełnym trupów zwylki obywatele niezaszczepieni zostaną panami świata? A może przyjdą armie pojebów i wybiją bezbronnych cwaniaków? Jak myślicie??? Czy odmowa szczepienia gwarantuje prztrwanie w NOWYM Świecie????

 7. Piron 16.06.2021 23:52

  Dla mnie teza postawiona w powyższym tekście jest pozbawiona sensu i logiki, dlaczego?.
  Otóż istnieją całe rodziny “zaszczepieńców”, jeżeli wszyscy (od najmłodszego do najstarszego członka rodziny) w ciągu najbliższych trzech lat umrą to pozostała część społeczeństwa widząc to całkowicie się zbuntuję przeciwko rządom, możnym i korporacjom, tym samym zawalając cały plan depopulacji. Osobiście myślę że aby bezboleśnie dla siebie (władców) dokonać redukcji ilościowej społeczeństwa, najłatwiej i najprościej byłoby szczepionkami spowodować rozłożoną na kilka lat sterelizację (zawsze można to zwalić na galopujący niż demograficzny).

 8. qhashbba 17.06.2021 01:10

  @No Comply Czlowieku, oni maja taka wladze i pieniadze, ze nie potrzebuja nieczego wiecej. Icha najwiekszym pragenieniem jest miec planete dla siebie bez plebsu.

 9. Admin WM 17.06.2021 06:43

  Kiedy wymrą szczepieni – pozostaną ich majątki, które przejmie państwo. Wprowadzą Wielki Reset i nagle będzie mnóstwo pustych, umeblowanych mieszkań. Przekupią nimi nieszczepionych, szał szabru się zrobi, a propaganda będzie utwierdzać ludzi w przekonaniu, że ta eugenika przyczyniła się do rozwoju ludzkości, bo zmarli łatwowierni szczepionkowcy, a przeżyli sceptyczni antyszczepionkowcy, co pchnie ludzkość ku rozwojowi, i takie tam bla, bla, bla. Powyższy news sugeruje, że „elity” przygotowują plany zagospodarowania kryzysu i utrzymania się u władzy. Kierują się najprawdopodobniej eugeniką i liczą na łatwe wzbogacenie się mieniem bezspadkowym, które może zostać znacjonalizowane jedną ustawą realizującą cele Wielkiego Resetu. Na dodatek ci, którzy są za to odpowiedzialni, jeśli naprawdę się zaszczepili jak Morawiecki, Niedzielski czy Kaczyński, też umrą (albo ogłoszą tak po ich ukryciu na jakiejś luksusowej wyspie dla spiskowców), i nie będzie kogo postawić przed sądem, a ich miejsce zajmą nowi ludzie, przygotowywani na przejęcie władzy (np. Konfederacja).

  Problem polega na tym, że nie znamy ich prawdziwych planów, a jedynie to co chcą byśmy wiedzieli z przecieków i komunikatów.

 10. Stanlley 17.06.2021 11:54

  @MrMruczek popełniasz błąd – tylko nie wiem czy celowy czy z niewiedzy.

  Otóż ci bogacze sami zanieczyszczają planetę – swoim trybem życia – prywatne odrzutowce, wille zużywające energii tyle co niewielkie miasteczko i tak wymieniać można dłuuuugo.

  Oraz przez działania firm do nich należących – jak to jest że 3 firmy przez tych bogaczy kontrolowane wytwarzają 15% odpadów plastikowych : https://swiatoze.pl/najwieksi-producenci-plastiku-pozew-przeciwko-coca-coli-nestle-i-pepsi/
  które to są jednym z największych problemów! Elity mają w życi dobro planety i zasoby – to zwykłym ludziom bardziej to leży na sercu. Oni chcą totalnej władzy – dlatego tak bardzo nienawidzą Chin (i chyba też Rosji choć możemy być zaskoczeni) bo dzięki mądrym władzom wyrwali się spod ich kontroli.

  A w Chinach – zielona energia bez dotacji rozwija się jak szalona, są automaty do oddawanie plastikowych odpadów – jakieś grosiki wysypują!

 11. rici 17.06.2021 12:22

  Mr.Mruczek, mur chinski dziwnym zbiegiem okolicznosci zbudowany jest ta ze dostep do niego jest od polnocy. Jest ta rowniez kilka dojsc od poludnia, ale wyglada to jak by to bylo dobudowane w znacznie pozniejszym czasie, i zupelnie inna technologia. Wniosek stad ze ten mur mial chronic mieszkancow polnocy czyli obecnej Syberii przed atakami dzikusow z poludnia. Podobna sytuacja jest rowniez z Coloseum. Fundamenty i nizsze pietra zbudowane sa w zupelnie innej technologii jak dwa ostatnie, ktore dobudowane zostaly za czasow cesarza Wespazjana, lub mur Hadriana w Szkocjii, i wiele wiele innych budowli na swiecie. One sa o wiele starsze niz sie “oficjalnie” datuje.
  Stojacy kilka stopni wyzej w hierarchi od naszych rzadzacych “bogowie” bardzo sie boja ludzi. Ludzie sa im potrzebni, ale sie ich boja. Ludzie maja potezny potencjal swojego mozgu, normalnie wykorzystywany w niecalych 7 %. Gdyby ludzie wykorzystywali swoj “komputer w 30 % , to bogowie musieliby sie szybko zwijac. Nawet gdyby jednoczesnie okolo 10 % ludzi uzylo swojego mozgu, to bogowie musieli by sie bac. Nawet czytajac biblie mozna sie tam dowiedziec jak bogowie /bog sie ludzi boja. Opis potopu to opis wytracenia gigantow i ludzi, poniewaz bog sie bal ze beda mocniejsi od niego, tak pisze. Rowniez opis wiezy babel, to opis strachu boga ze jak ludzie zbuduja te wieze, to beda mocniejsi od boga. Ale tym razem bog zastosowal inna technike, pomieszal ludziom jezyki, czyli ich poroznil miedzy soba, czyli w mysl zasady “dziel i rzadz”. I wedlug tej zasady dziala dalej. Dlatego wymyslil rozne religie, narodowosci, itp. byle tylko ludzi dzielic i wypuszczac na siebie.
  Ludzie sa potrzebni bogom, moze cos jak bydlo chodowlane, na pozywienie, eksperymenty medyczne, doladowanie energetyczne, itp. itp. Moze zywia sie ludzkim strachem? To podobnie jak z ludzmi jedzacymi mieso, energia zawarta w miesie zwierzecym, to glownie strach ktory odczuwa zwierze w rzezni. Energia ta pozostaje w miesie i nie pomoze gotowanie czy piueczenie, energia ta przechodzi na jedzacego.
  Jeszcze jedno, jezeli mamy zadze wladzy i mamy wladze , a nie mamy kim rzadzic, to na co nam ta wladza? Jezeli mamy duzo pieniedzy a nie mamy je na co wydac, poniewaz nikt nic nie produkuje, to na co nam te pieniadze?
  Ostatnie kilka tysiecy lat jest programowane, i sa przeprowadzane rozne eksperymenty socjotechniczne z ludzkoscia, tak by wychodowac najlepszego niewolnika. Chociaz nie zawsze to im wychodzi, ale widac ze sie staraja, z reguly maja plan B i C, ale co bedzie jak im sie te plany skoncza? i niewolnicy sie uwolnia?

 12. Dgruzin 17.06.2021 15:40

  @ rici
  Uważam, że dotknął Pan właściwych strun. Wiele wywodów jest “logicznych”, ale ich logika jest na ziemskim poziomie. Jak spojrzymy z poziomu złych-UFO, dla których niskie wibracje (strach, ból, cierpienie) są pożywieniem zaczynamy widzieć, iż jesteśmy kosmicznymi niewolnikami. Ci nibyrządzący ziemią są pachołkami i wykonują rozkazy złych-UFOli. Wiele wskazuje również, że z porwanych i cierpiących ludzi produkuje się substancję będącą dla nich smakołykiem, spożywanie ludzkich ciał też jest normą.
  Czy myśmy to już przerabiali? Oczywiście i mamy dość dokładnie opisane, bo kimże jak nie złym-UFOlem był YHWH? Poczytać Stary Testament i widać jak na dłoni. Dalej kontynuował nie będę.
  Zgodzę się również z tezą, iż nasz potencjał, który od wieków próbuje się ograniczyć, ukryć, zablokować jest dla złych-UFO zagrożeniem. Bo my nie jesteśmy ciałami, myślami, emocjami, duszami czy duchami – jesteśmy świadomością i mamy w sobie cząstki BOGA. Pozmieniano nasze DNA, oprogramowano umysł i tego nie widzimy.
  ====
  O TO TOCZY SIĘ GŁÓWNA GRA.
  ====
  Jak ludzie się przebudzą, przestaną zabijać i wierzyć w urojenia to będzie początek końca złych-UFOli. Każdy posiada w sobie świątynię … , nie potrzeba murowanych.
  A UFOle są stworzeniami jak my, tylko mają większą technologię i wybrały zło/ciemność.

 13. Dgruzin 17.06.2021 16:46

  Podsumowując: patrząc kosmicznie,
  istotom, które wybrały zło udało się ZASTOPOWAĆ EWOLUCJĘ na ziemi, oczywiście mając w tym swój interes.
  Tak jak są źli, tak są dobrzy-UFOle, są powróceni, wielcy mistrzowie, prorocy etc.
  Wskazują oni mechanizmy i sposoby wyjścia z tej gorzej niż patowej sytuacji. Gorzej, ponieważ oprogramowanie zniewala coraz więcej typowych Kowalskich (przechodzą na stronę zła).
  Jest możliwy scenariusz, że ziemianie się nie podniosą – wtedy kasuje się daną cywilizację i zasiedla ziemię nową. Mamy jednak też sukcesy i to takie, że nawet źli-UFOle to dostrzegają i uczą by zastosować u siebie. To samo z innymi dobrymi cywilizacjami, pomagają w granicach nie narzucania się i się uczą.
  To zupełnie inne poziomy. Nie chcę nikogo obrażać, ale czytając Wasze komentarze widzę tylko patrzenie na ludzkim poziomie. Za współczesnego PROROKA uważam Zbyszka Popko.

 14. Foxi 17.06.2021 17:22

  Pozwólcie że powrócę do tematu. To miało by sens. Brak wyłącznika, czyli nieskończone działanie tego preparatu genetycznego. Chodzi mi o to, że zaszczepieni mają być żywymi zarodnikami rozsiewającymi dalej szczepionkę pośród osób zdrowych. Był na łamach WM taki artykuł selfspread vacine to się nazywało. (Mała ilość zaszczepionych zaraża szczepionką pozostałych.) Dlatego ten noblista Luc Montagnier mówi że „Nie ma nadziei ani możliwości leczenia dla tych, którzy zostali już zaszczepieni” – bo w takim wypadku zaszczepieni stają się czymś jak grzybnia która bez końca rozsiewa zarodniki-szczepionki. Grzybnia w której celowo nie ma tego mechanizmu, który ma za cel zaprzestać własne działanie… o tym mówi ten noblista.

 15. MrMruczek 17.06.2021 17:37

  @Stanlley: “Otóż ci bogacze sami zanieczyszczają planetę”
  Czy ja się w którymś miejscu wypowiedziałem, że tego nie robią, albo, że nagle przestaną to robić? Chodzi o to, że dysydentów, których miałem na myśli wraz z rodzinami jest może z tysiąc na całym świecie. Jeśli przy życiu zostaną oni plus jakieś 10 milionów niewolników ich obsługujących, to taka populacja eksplorująca planetę do woli nie będzie już miała tak istotnego wpływu na klimat i środowisko. Wielkie wymieranie nie ustanie, ale pozostanie szansa powrotu do równowagi, przynajmniej im tak się wydaje.

  @Stanlley: “Elity mają w życi dobro planety…”
  Oczywiście, że tak, tyle, że nawet oni nie przeżyją bez planety. Sądzę, że ostatnie dziesięć lat badań nad klimatem i stanem środowiska jednoznacznie wskazuje, że Ziemia umiera i to szybko. To nie poszczególni ludzie dokonują tego mordu, ale sprawia to ich globalna liczba i nie zmieni tego ani zielona rewolucja, ani żadna nowa technologia! Rozwiązaniem, z punktu widzenia człowieka posiadającego tą wiedzę oraz absurdalny majątek i władzę, jest jedynie depopulacja.

  @rici
  W mojej wypowiedzi Mur Chiński jest jedynie symbolem polityki zamknięcia się w pewnym okresie dziejów Państwa Środka na świat. Z tego punktu widzenia nie ma zupełnie znaczenia kto i dlaczego mur zbudował.

 16. kufel10 18.06.2021 05:14

  Moi drodzy, gdyby was chcieli wytruć lub wysterylizować, to załatwiliby was dosypując czegoś do tego sztucznego żarcia z biedronek, którym się tak chętnie faszerujecie (omijając polskie sklepy i polską żywność). Nikt wam nie musi niczego wstrzykiwać. ps. Są tu jeszcze jacyś “niewydziargani” ??

 17. Admin WM 18.06.2021 09:06

  Bo tu może chodzić o wybicie osób naiwnych i mało inteligentnych, które spowalniają rozwój ludzkości. Eugenicy od zawsze do tego dążyli – tylko wcześniej robili to oficjalnie (np. w III Rzeszy), a teraz udoskonalili plan i robią to w tajemnicy. Tak naprawdę nie znamy ich planów a wszelkie wycieki i teorie spiskowe mogą być przez nich tworzone i kontrolowane.

 18. No Comply 18.06.2021 09:34

  @Admin WM: Bardzo dobra koncepcja. Ja odnoszę wrażenie, że być może przez takie posunięcia ludzie są przygotowywani na coś. Pod koniec miesiąca w USA ma zostać opublikowany raport nt ufo. Sam już nie wiem co myśleć.

 19. dagome12345 18.06.2021 13:18

  Koronka pojawiła się w idealnym timeingu dla elit.
  Nieubłaganymi krokami zbliżał się do nas kryzys ekonomiczny niezwalczony od 2008 roku.
  Jedyne co robiono do tej pory, to zalewano rynki pustym pieniądzem.
  Koronka jak za dotknięciem magicznej różdżki odwróciła wzrok większości od prawdziwych twórców kryzysu.
  Ludzie się podniecają miliardami zarobionymi na szczepieniach przez Bigpharme, a ja się pytam, czym są te miliardy w stosunku do dziesiątek bilionów w długach , z którymi nie wiadomo co robić ?
  Czym są te miliardy w stosunku do nowobudowanego systemu kontroli populacji (budowania jednego wielkiego więzienia bez krat, zaludnionego tępymi masami konsumentów : byle zachlać , przyćpać, zeżreć, poru…..ć w każdej możliwej konfiguracji bez względu na konsekwencje).

  Jak dla mnie to są 2 główne cele jakie chcą osiągnąć tzw elity.
  Masowa śmierć setek milionów, jak nie kilku miliardów ,niosłaby z sobą bardzo wiele niewiadomych , które mogłyby spowodować utratę władzy przez elity , jest to tak nierealne jak otwarta i niekontrolowana III WŚ przy obecnym uzbrojeniu.

  No chyba ,że wiedzą coś, o czym nie rozmawia nikt : powiedzmy- planetarny kataklizm jaki nastąpi w 2024 roku ( według tej teorii resetu co 676 lat ). Ale to już bajanie …..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.