Wielki Reset i rebelia

Opublikowano: 21.11.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2897

W kwietniu tego roku opublikowałem artykuł zatytułowany „Fale okaleczenia: tyrania medyczna i społeczeństwo bezgotówkowe”, w którym nakreślono model inżynierii społecznej zaproponowany przez globalistów z MIT i Imperial College w Londynie, który nazwałem „teorią fal”. Model zasadniczo działa w ten sposób: rządy muszą wykorzystać pandemię jako uzasadnienie dla „fal” restrykcyjnych blokad, po których nastąpią kontrolowane ponowne otwarcia gospodarki i normalnej działalności człowieka. Globaliści twierdzą, że to „spowolni” rozprzestrzenianie się koronawirusa i uratuje życie. Jednak otwarcie przyznają, że te cykle zamknięć i otworów mają inne zastosowania.

Z biegiem czasu obywatele aklimatyzują się do ingerencji władz w ich codzienne życie i przyzwyczajają się do idei biurokracji, która mówi im, czego nie wolno im robić, jeśli chodzi o najprostsze czynności. W ten sposób system zatyka wszystkie ludzkie interakcje do tego stopnia, że ​​ciągle prosimy o pozwolenie. Stajemy się niewolnikami.

Jak stwierdził globalista Gideon Lichfield z MIT w swoim artykule „Nie wracamy do normalności”: „Ostatecznie jednak przewiduję, że przywrócimy zdolność do bezpiecznego życia towarzyskiego, opracowując bardziej wyrafinowane sposoby identyfikacji, kto jest zagrożony chorobą, a kto nie, oraz dyskryminując – zgodnie z prawem – tych, którzy są…”

Zauważ, że Lichfield zasugerował, że aby uczestniczyć w normalnej gospodarce, być może będziesz musiał udowodnić, że zostałeś „zaszczepiony przeciwko najnowszym szczepom wirusa”. Innymi słowy, elity spodziewają się, że po zakończeniu COVID-19 będzie znacznie więcej wirusowych wydarzeń lub mutacji, a ograniczenia i kontrole, które widzimy dzisiaj, mają trwać, być może NA ZAWSZE.

W rzeczywistości model falowy nie jest zbyt praktycznym planem powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa, ale jest to doskonała metoda warunkowania ludzi, aby poddali się wysokiemu poziomowi kontroli nad swoim życiem osobistym, którego inaczej nigdy by nie zaakceptowali.

Reakcja COVID-19 została również ogłoszona przez elity na Światowym Forum Ekonomicznym jako doskonałą „okazję” do zainicjowania tego, co nazywają „Wielkim Resetem”. Reset jest planem dekonstrukcji tego, co pozostało z wolnorynkowego systemu kapitalistycznego, wprowadzenia kontroli emisji dwutlenku węgla w imię oszustwa związanego z globalnym ociepleniem, ustanowienia globalnego bezgotówkowego systemu monetarnego i wreszcie przeniesienia ludzkości do tego, co nazywają „gospodarką współdzieloną” w w którym przeciętny człowiek nie może już posiadać jakiejkolwiek własności prywatnej i jest całkowicie zależny od systemu w zakresie podstawowych potrzeb.

Oto fakty…

Koronawirus zabija mniej niż 1% zarażonych osób

Badania medyczne z USA wskazują, że wskaźnik zgonów z powodu koronawirusa wśród obywateli NIE mieszkających w domach opieki utrzymuje się średnio znacznie poniżej 1%. Zdecydowanie największy odsetek zgonów w USA miał miejsce w domach opieki wśród osób starszych z wcześniej istniejącymi schorzeniami. Osoby przebywające w placówkach opieki długoterminowej stanowią 8% przypadków zakażeń COVID-19, ale stanowią 45% wszystkich zgonów z powodu COVID-19.

Według CDC samo zapalenie płuc zabija około 50 000 Amerykanów każdego roku, i to w przypadku szczepień, ale mamy panikować i oddać wszystkie nasze wolności w imię zatrzymania choroby, która dotyka niewielki procent populacji? Z tego powodu media i rządy zdecydowały się skupić na liczbach infekcji, a nie zgonów. Liczba zgonów nie gwarantuje paniki, którą establishment próbuje wywołać.

Blokady niszczą gospodarkę

To podstawowa matematyka i finanse; sektor małych przedsiębiorstw w amerykańskiej gospodarce umiera. Małe firmy stanowią około 50% zatrudnienia w USA. Pieniądze z dofinansowania COVID-19, obsługiwane przez międzynarodowe banki, takie jak JP Morgan, nie trafiły do ​​zdecydowanej większości małych firm, które miały je otrzymać. Te firmy, które otrzymały pomoc finansową, są nadal na skraju zamknięcia lub bankructwa. Jakiekolwiek dalsze blokady będą ostatnim gwoździem do trumny dla gospodarki Stanów Zjednoczonych, z wyjątkiem dużych korporacji, które korzystają z lwiej części gotówki stymulującej.

Ile istnień ludzkich zostanie zniszczonych lub straconych w wyniku ubóstwa i zapaści gospodarczej, jeśli obecny trend się utrzyma? Podejrzewam o wiele więcej od liczby umarłych przez COVID-19.

Dlaczego nikt z głównego nurtu nie mówi o najbardziej praktycznym rozwiązaniu pandemii? Niewielki odsetek osób najbardziej zagrożonych może ZOSTAĆ W DOMU i podjąć niezbędne środki ostrożności, podczas gdy reszta z nas może żyć dalej. Dlaczego nakazuje się nam robić dokładnie odwrotnie, tylko po to, aby mniej niż 1% populacji czuło się bezpieczniej? Jak to jest logiczne, rozsądne lub naukowe? Jedyną odpowiedzią, która ma sens, jest to, że reakcja blokady dotyczy kontroli, a nie ratowania życia.

Gubernatorzy stanów nie mają uprawnień do odbierania twoich swobód obywatelskich, podobnie jak prezydent

Ograniczenia wynikające z zarządzeń wykonawczych nie mają mocy prawnej na mocy Konstytucji. Prawa są omawiane i uchwalane przez stanowe ciała ustawodawcze, a nie przez gubernatorów. Nakazy wykonawcze dotyczą tylko pracowników państwowych i nie mają wpływu na obywateli.

Lewacy i etatystowie argumentują, że podczas kryzysu narodowego gubernator ma nadzwyczajne uprawnienia, a państwa mogą robić, co chcą. To nieprawda. Zgodnie z konstytucją i Kartą Praw gubernatorzy stanów nie mogą ogłaszać stanu wyjątkowego na podstawie własnej opinii, a następnie w odpowiedzi ogłaszać się dyktatorami. Wszelkie „prawa” wprowadzone w wyniku takiego procesu są zatem nieważne; są bez znaczenia …

Najważniejsze jest to: uprawnienia rządu stanowego nie zastępują Karty Praw. Uprawnienia rządu federalnego nie zastępują karty praw. NIKT nie ma mocy prawnej, aby odebrać ci wrodzone prawo do wolności. Ci, którzy twierdzą inaczej, mogą coś zyskać na twoim zniewoleniu.

Noszenie maseczek jest nienaukowe

Większość masek używanych obecnie przez społeczeństwo to maski z tkaniny. Nawet CDC nie zaleca używania masek z materiału dla swoich pracowników lub pracowników medycznych. Zalecają tylko maski N95. Przyznają również, że maski z tkaniny są znacznie mniej skuteczne w zapobieganiu kontaktowi z wirusem. Jednak CDC popiera egzekwowanie masek z materiału dla społeczeństwa.

Co więcej, w niektórych stanach i krajach o najbardziej rygorystycznych przepisach dotyczących masek nadal obserwuje się ogromny wzrost liczby infekcji koronawirusem. Na przykład Nowy Jork był jednym z najbardziej tyrańskich organów egzekwujących prawo dotyczące masek i blokad w USA, ale w listopadzie stan ten był świadkiem rozległego wzrostu infekcji. W Kalifornii, Michigan i Illinois również odnotowano w tym miesiącu dramatyczny wzrost infekcji, pomimo twardego wprowadzenia masek. Więc gdzie jest nauka? …

Szczepienie na COVID-19 jest niepotrzebne i potencjalnie niebezpieczne

Dlaczego ludzie mieliby się szczepić ryzykowną szczepionką na wirusa, jeżeli bez szczepienia ponad 99% go przeżyje? Dlaczego po prostu nie uzyskać „odporności stadnej” poprzez naturalne rozprzestrzenianie się infekcji i przeciwciała? Główny nurt nadal będzie ignorował te pytania, ponieważ są one niewygodne dla szerszej agendy.

Poza tym, dlaczego ktokolwiek miałby ufać szczepionce, która została wykonana w mniej niż rok? Chiny i reszta świata spędziły ponad dekadę, próbując bezskutecznie opracować szczepionkę na SARS, ale mamy wierzyć, że w ciągu kilku miesięcy stworzyli szczepionkę przeciwko COVID-19 związanej z SARS?

Ostatnim razem, gdy rząd rzucił się na szczepionkę przeciwko epidemii wirusowej, był strach przed świńską grypą z 1976 r., Który zakończył się licznymi trwale uszkodzonymi lub zmarłymi z powodu wadliwych szczepionek.

Jak zauważyłem w moim artykule „Dlaczego społeczeństwo powinno buntować się przeciwko przymusowym szczepieniom”, opublikowanym w maju, istnieje wiele przykładów testów szczepionek i ich implementacji, które przebiegają bardzo źle, od Billa Gatesa i Światowej Organizacji Zdrowia podających ludziom polio w różnych krajach poprzez szczepionki, Novartis i ich śmiertelne testy szczepionki przeciwko ptasiej grypie na ludziach bezdomnych w Polsce, GlaxoSmithKline i zgony dzieci z powodu ich szczepionki przeciw zapaleniu płuc.

Ponownie, po prostu nie warto ryzykować z powodu wirusa, który przeżyje ponad 99% ludzi. Pomysł narzucenia społeczeństwu takiego ryzyka jest całkowicie nie do przyjęcia, ale wielu urzędników państwowych popiera ten pomysł w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Dla społeczeństwa ważne jest, aby teraz jasno powiedzieć, że NIE zezwalają rządom stanowym lub federalnym na wprowadzenie obowiązku szczepień.

Wniosek – bunt jest potrzebny, aby powstrzymać maszynę strachu

Podsumowując, istnieje nieskończona liczba powodów, dla których musimy raz na zawsze zakończyć program blokady pandemii. Co najważniejsze, blokady, nakaz noszenia masek i plany szczepień są odskocznią do czegoś znacznie gorszego – medycznej tyranii i centralizacji na bezprecedensową skalę. Nie będę osobiście przestrzegał takich zasad, ponieważ nie są one uzasadnione z naukowego lub moralnego punktu widzenia.

Bunt przeciwko takim środkom byłby bardzo łatwy do wygrania. Musimy tylko odmówić wypełnienia ich mandatów. Co oni zamierzają zrobić? Zamknąć miliony ludzi? Zastrzelą nas? To w pewnym sensie podważyłoby przypuszczalny cel samych środków, których żądają. A jeśli chodzi o przemoc, niech tak będzie. Nie mam problemu z walką w obronie moich wolności i wolności przyszłych pokoleń.

Autorstwo: Brandon Smith
Tłumaczenie: Artur WWA
Źródło oryginalne: HenryMakow.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 21 , średnia ocena wartości wpisu: 4,48 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Foxi 22.11.2020 21:29

    Szokujący powód wymogu tak niskiej temperatury dla szczepionki Pfizera… Ponieważ zawiera ona eksperymentalne elementy nanotech NIGDY wcześniej nie używane w szczepionkach.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.