Wielki budowniczy Sumeru

Opublikowano: 10.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 437

Sumeryjski wielki budowniczy – Gudea z Lagasz. Jako „dobry pasterz”, władca przeprowadził w swoim mieście-państwie wiele reform, ale przede wszystkim znany był jako człowiek poświęcający się wznoszeniu monumentalnych świątyń. Warty wspomnienia jest jeden wyjątkowy projekt- świątynia dedykowana bogu Ningirsu- Eninnu. Według zapisów, jakie pozostały, budowla miała powstać w niecodzienny sposób. Szczegółowy plan wykonania domu dla boga został przekazany Gudei podczas snu. Czy bogowie Sumerów, to w rzeczywistości międzywymiarowe istoty, które kontaktowały się ze swoimi wybrańcami na planie astralnym? Treść tekstu na taki stan rzeczy wygląda. Istnieje wyjątkowy opis tych wydarzeń zawarty na dwóch tzw. cylindrach. Uczeni sądzą, że pierwotnie istniał jeszcze trzeci, lecz zaginął. Przy budowie świątyni uczestniczyli inni bogowie Anunnaki, co pokazuje, że “boska” technologia odgrywała kluczową rolę.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.