Wielka wędrówka ludów czy zaplanowana inwazja?

Opublikowano: 09.09.2015 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 159

Mieszkańcy Europy są w szoku widząc co dzieje się z ich kontynentem. Nieprzerwana wzbierająca rzeka uchodźców zalewa Unię Europejską. Tak wielkiej migracji ludności świat nie widział od II wojny światowej.

Promowany w mediach przekaz zdaje się rysować obraz uchodźcy jako biednego uciekiniera z terenu objętego wojną. Pokazywane są drastyczne obrazki, które mają wzbudzić w nas współczucie. Wmawia się nam, że ta fala ludzi ucieka przed Państwem Islamskim i dlatego trzeba ich przyjąć. Okazuje się jednak, że rzeczywistość jest zupełnie inna.

Według badań przeprowadzonych w Niemczech, aż 58% uchodźców wcale nie ucieka przed wojną, tylko przemieszcza się na nowy kontynent ze względów finansowych. Chodzi o zasiłki i mieszkania, które na prawo i lewo rozdają im socjalistyczne rządy w Europie.

Premier Węgier, Wiktor Orban skrytykował obecną politykę imigracyjną UE. Jego kraj boleśnie doświadczył islamskiego potopu i nadal trwa tam wielki kryzys migracyjny skutkujący kumulowaniem się uchodźców na węgierskich dworcach kolejowych. Niektóre z nich są scenerią wydarzeń nie widzianych nad Dunajem od kilkudziesięciu lat.

Węgierski przywódca ostrzegł, że to co widzimy obecnie to przeniesienie Afryki do Europy i z Afryki nie uczyni to Europy, ale z Europy Afrykę jak najbardziej. Próbuje się nam wmówić, że obce nam kulturowo hordy muzułmanów, które nami gardzą, mogą w jakiś sposób wzbogacić kulturowo nasze społeczeństwo.

Orban na łamach niemieckiej prasy oskarżył unijną politykę imigracyjną i wezwał do ochrony granic przed tą współczesną wędrówką ludów. Obecna masa uchodźców zalewająca Europę to skutek stworzenia Państwa Islamskiego, czego dokonały zachodnie służby wspierające tak zwaną “syryjską opozycję”. Pomogło też zniszczenie Iraku i pozostawienie tego kraju w stanie bez przywództwa.

Zastanawiające jest też to jak bardzo nakręciła się skala napływu uchodźców. Przecież na żadnym z frontów wojennych wywołanych przez USA i kraje UE, nie doszło ostatnio do szczególnej eskalacji, która uzasadniałaby tak wielkie migracje. Gdy jednak dziennikarze pytają uchodźców skąd pochodzą, coraz częściej słyszą, że są oni z Pakistanu, Nigerii, Ghany. Wygląda to tak jakby ktoś dał zielone światło i nagle wszyscy ruszyli do Europy.

Poza tym skoro są to rzekomo w większości prześladowani przez Państwo Islamskie chrześcijanie z Bliskiego Wschodu, co wmawiają media, to dlaczego gdy służby roznoszą jedzenie i napoje to wszyscy krzyczą “no halal”, co oznacza brak koszerności i odmawiają spożycia czegokolwiek. Wykrzykują przy tym, że nie chcą iść do obozu tylko jechać do Niemiec.

Zastanawiające jest też to, że muzułmańscy uchodźcy nie uciekają do bogatych państw islamskich, nie szturmują ambasad USA, nie ciągnie ich do Chin, tylko wybierają niebezpieczną drogę do Unii Europejskiej, bo nawet nie do całej Europy? Przecież Arabia Saudyjska, Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Bahrajn – to wyjątkowo zamożne państwa, w dodatku pod różnymi względami silnie związane z Syrią i Irakiem, skąd między innymi przybywają do Europy azylanci. Wydawałoby się więc, że są idealnymi kandydatami na przyszłe miejsca schronienia dla nich.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
qrde blade
Użytkownik
qrde blade

Jak sprytnie wciągnąć ociężałe państwa europejskie do wojny z Syrią, Iranem, Rosją kiedy te są już na tyle rozumnie ospałe, że same nie dają się tak łatwo omamić i wzajemnie do wojny napuścić. Naturalnie fortelem. Dość kosztowna ( jak się okazuje naturalnie z podejrzanych źródeł finansowana i zjawiskowo dość powszechna ), sama w sobie w większości o ekonomicznym podłożu imigracja, przeważnie młodych, radykalnie nastawionych i z pewnością podpuszczonych przeciw chrześcijanom muzułmanów wśród pozostałej uciekającej przed wojną ludności cywilnej przeniesie przyszłe zarzewie konfliktów i zalążek aktów terroru na ospały i bezpieczny jak dotąd grunt europejski, gdyż incydenty takie nie miały dotąd swojej naturalnej reprezentacji, a to właśnie ma ulec ochoczo popieranej ze wszystkich historycznie tych samych, dostępnych źródeł zmianie ( wysokich urzędników europejskich i głów państw w tym sąsiadującym z nami potężnym GmBH prawnym korporacyjno alianckim dziwolągu i znów, kolejny raz nomen omen Watykanu ) . Teraz każdy pojedynczy sprowokowany incydent czy rozpoczęty z premedytacją konflikt między np. Izraelem, a Iranem lub Syrią prawdopodobnie spowoduje natychmiastową terrorystyczną reakcję na bezpiecznym dotychczas starym kontynencie, co biorąc pod uwagę chęć stworzenia koalicji przeciw ww. państwom może być nawet pod fałszywą flagą sprowokowane. Państwa, które zbyt opieszale i naiwnie przyjmą uchodźców muszą wiedzieć, że siadają na z bystrą premedytacją przygotowanym do gwałtownego wybuchu ognisku w które wystarczy tylko dmuchnąć i to obojętnie z której strony, a z pewnością będzie tak bolało, że może to mieć bardzo prawdopodobne z góry założone, oczekiwane następstwa z przystąpieniem do wojennej koalicji włącznie. Co w takim razie robić mają władze polskie? Argumentując położenie polityczne grzecznie odmówić np. na rzecz Ukraińców, wyprzedzająco ogłosić epidemię, oznajmić, że nadchodząca fala globalnych powodzi spowodowanych bezapelacyjnym przejściem Neberu ze zmianą ziemskiego pola włącznie, ruchami tektonicznymi zatopi większość część naszego nisko nad poziomem morza położonego kraju. Jest naprawdę wiele sposobów choć determinacja wiadomych państw do wojny z prawdopodobnie nieuchronności ww. powodów stale jak już jasno widać z determinacją wzrasta…

Stanlley
Użytkownik

Dla zobrazowania głupoty UE należy dodać że bardzo bogate (jak na standardy EU) państwa regionu nie przyjęły ani jednego emigranta. ZEA, Bahrajm, Katar i Arabia Saudyjska oraz Izrael – ani jednemu uchodźcy nie dali schronienia…

Anna Teresa
Użytkownik