Wielka Farmacja celowo pierze masowo mózgi

Opublikowano: 12.03.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 9

Robert F. Kennedy Jr., przewodniczący Rady ds. Obrony Zdrowia Dziecka, od lat walczy o prawdę i ochronę zdrowia dzieci. W pewnym nagraniu wyjaśnia i podkreśla, jak firmy farmaceutyczne wpływają na to, w jaki sposób rząd amerykański tworzy politykę zdrowotną i zalecenia profilaktyczne. Jednym z najnowszych przykładów jest sytuacja, w której Robert F. Kennedy Jr reprezentował Dewayne Johnsona, który z powodzeniem przedstawił pozew i wygrał sprawę, udowadniając, że glifosat powoduje raka.

Obecnie toczą się tysiące spraw przeciwko Monsanto, które jest tylko jedną z wielu potężnych firm wpływających na agencje takie jak Food and Drug Administration (FDA) oraz Centers for Disease Control and Prevention (CDC). A są to amerykańskie agencje, które ustalają np. normy żywność, leków i inne produkty wytwarzane przez wielkie korporacje, by można było uznać je za bezpieczne.

Organizacje te dostarczają także materiały dla szkół medycznych, które Wielka Framacja całkowicie przejęła. W dzisiejszych czasach edukacja zamieniła się w pranie mózgu. Nauka jest skorumpowana, zmieniana, zignorowana i zmieciona pod dywan tylko dlatego, że zagraża interesom kilku potężnych ludzi i korporacji, za którymi się chowają. Dlatego musimy być czujni. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak powiedział dr Marcia Angell, lekarz i wieloletni redaktor naczelny „New England Medical Journal” (NEMJ): „Po prostu nie można już wierzyć w większość badań klinicznych, które zostały opublikowane, ani polegać na osąd zaufanych lekarzy lub wytycznych medycyny. Nie czerpię przyjemności z tego wniosku, do którego powoli i niechętnie doszedłem przez dwie dekady jako redaktor „The New England Journal of Medicine””.

Doskonały tego przykładem jest właśnie glifosat, aktywny składnik pestycydów Monsanto Round Up, ponieważ nauka od dziesięcioleci pokazuje, jak niezwykle szkodliwy jest dla zdrowia ludzkiego i środowiska, ale mimo to jest zatwierdzony jako „bezpieczny”.

Korupcja sponsorowana przez Wielką Farmację trwa i przenika każdą, nawet rządową instytucję, której zadaniem jest „ochrona” ludzkiego zdrowia.

W rzeczywistości zaledwie kilka lat temu, kilkunastu naukowców z CDC opublikowało anonimowe publiczne oświadczenie opisujące wpływ korporacji farmaceutycznych na politykę Kongresu Stanów Zjednoczonych.

Dr William Thompson jest wieloletnim naukowcem CDC, który przyznał się do tego, że w swojej karierze upadł w pewnym momencie tak nisko, że brał udział w usunięciu ważnych ustaleń z badania dotyczącego związku szczepionki przeciw odrze, śwince i różyczce z autyzmem i szczególnymi podtypami zaburzeń ze spektrum autyzmu. Mowa o szczególnym badaniu, którego współautorem był w 2004 r., które podkreśla, że absolutnie nie ma związku między szczepionką MMR a autyzmem i które to jest często cytowane, gdy próbuje uzasadnić się użycie tej szczepionki.

Wielka Farmacja celowo przeprowadza masowe pranie mózgu i przekupuje władze, aby przekonać nas, że ich propaganda jest prawdziwa, że konieczne jest przyjmowanie ich medykamentów garściami. Na szczęście coraz więcej ludzi jest świadomych rozprzestrzenia się tych oszustw na całym świecie i coraz więcej uznanych osobistości odkrywa przed nami prawdę.

Źródło: OdkrywamyZakryte.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,67 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
LichoNiespi
Użytkownik
LichoNiespi

Pewien staruszek ze zlym wzrokiem widzac powyzsze zdjecie lekarzy zatytuowane..Dokad idom ci wszyscy lekarze.Po wyplaty lapowek z firm farmaceutycznych..otorz ten staruszek zle widzac powiedzial lekarze z Oswiecimia w akcji…

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Ludzkość w końcu zniszczy system, w którym zysk jest na pierwszym miejscu przed wszelkimi wartościami niematerialnymi.

Piron
Użytkownik
Piron

Pudson, chciwość itp niskie instynkty nie biorą się znikąd (wszystkie mniej lub bardziej aspołeczne zachowania mają swoje przyczyny) a wynikają z głęboko ukrytego strachu, wystarczy zlikwidować jego pierwotne korzenie i zaspokoić ludzkie potrzeby (mówię tutaj o Piramidzie Potrzeb Maslova) aby w nie długim czasie (ok 2 do 4 dekad) świat zmienił się w Eden.
Niestety przed chwilą byłem na zakupach i widząc puste półki w Netto, z przykrością muszę przyznać iż przynajmniej 70% społeczeństwa nadal ulega bezwiednie medialnej propagandzie (“straszny koronowirus”) i obecnie nie ma mowy o wydostaniu się ludzkości z tej cywilizacyjnej zapaści.

Piron
Użytkownik
Piron

Pudson!, ja bym raczej myszy do ludzi nie porównywał, i wcale nie mam na myśli przytoczonego przez ciebie “chowu wsobnego”, istnieje cała masa różnic, począwszy od gatunku (mysz vs. człowiek) i ograniczonego miejsca, na którym przeprowadzano ten eksperyment, a kończąc na inteligencji oraz sprawach duchowych.

https://www.youtube.com/watch?v=IcCr4Dqz0PA

Piron
Użytkownik
Piron

Cytat:
“Ale imo bliżej nam do zwierząt, społecznych stadnych z określoną hierarchią, niż oświeconych istot z książek sci-fi. A i zamiast Homo sapiens bardziej odpowiedni jest Homo politicus.”

Homo sapiens (człowiek rozumny)
Homo politicus (człowiek polityczny)

Moim zdaniem termin Homo sapiens jest właściwszy, ponieważ bez niego nie zaistniało by określenie Homo politicus. Co do istot oświeconych, uważam że jako społeczeństwo dążymy właśnie do oświecenia, (jest to logicznie rzecz biorąc, jedyny możliwy kierunek naszej ewolucji) i wcześniej czy później albo się całkowicie unicestwimy albo społecznie dostąpimy nirwany.

Utopia jest to system społeczny (idea) której ludzkość nigdy w swojej historii nie doświadczyła, (przetestowała empirycznie) więc nie można z góry tego postrzegać jako mrzonki.

Piron
Użytkownik
Piron

Polityka to szambo, wchodząc do niego w mniejszym lub większym stopniu każdy zacznie moralnie cuchnąć, nawet gdyby codziennie rano zakładał na siebie nowy garnitur od Armaniego :).

Pozostałe przypadłości o których piszesz to efekt uboczny, czyli wewnętrzna zgnilizna kapitalizmu zwana “MAMONĄ”.

Dzięki za spokojną i rzeczową dyskusję, pozdrawiam serdecznie :).