Więcej zakażeń niż zrobiono testów!

Opublikowano: 30.10.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1336

Rząd w komunikatach podaje liczby nowych zakażeń. Okazuje się, że jest ich więcej niż wykonano testów Czyto ostateczny dowód na oszustwo?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,40 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
stiopa
Użytkownik
stiopa

Modyfikują sposoby liczenia praktycznie z dnia na dzień:
https://spidersweb.pl/2020/10/statystyki-pandemia-koronawirus-polski-rzad.html
“od 5 listopada procent pozytywnych wyników wzrośnie, bo musi”[…]

stiopa
Użytkownik
stiopa

xx