Wiceprezydent Warszawy ujawnia taktykę ruchu LGBT

Opublikowano: 16.03.2019 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1821

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej nie omieszkał zdradzić prawdziwych intencji ruchów homoseksualistów i mniejszości seksualnych, prezentując w wywiadzie całą wykładnię znanej od lat „taktyki małych kroków”. Wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół ma być więc początkiem rewolucji, na końcu której w Polsce ma zostać zalegalizowana adopcja dzieci przez pary tej samej płci.

Rabiej jako zadeklarowany homoseksualista udzielił wywiadu Robertowi Mazurkowi w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, w którym z rozbrajającą szczerością postanowił przedstawić taktykę środowisk LGBT. Wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół ma być więc jedynie pierwszym krokiem w sprawie przyzwyczajania ludzi, iż „związki partnerskie to nie samo zło i nie niszczą tanki społecznej i polskiej rodziny”, zaś po nim będzie dużo łatwiej przekonać Polaków do rewolucji obyczajowej.

Po oswojeniu Polaków ze związkami partnerskimi Rabiej chce wprowadzić instytucję „homoseksualnych małżeństw”, które jego zdaniem są „w gruncie rzeczy bardzo konserwatywne”, ponieważ sprzyjają stabilizacji społecznej. Na końcu „taktyki małych kroków” znajduje się natomiast adopcja dzieci przez mniejszości seksualne, co według wiceprezydenta Warszawy funkcjonuje w wielu państwach i jak dotąd „nie spowodowało trzęsienia ziemi”.

„Nie jestem zwolennikiem zmieniania społeczeństwa na siłę, więc jestem za etapowaniem: najpierw wprowadźmy związki partnerskie, potem równość małżeńską, a na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci” – deklaruje Rabiej.

Na podstawie: Dziennik.pl, WP.pl
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Gandzimen 16.03.2019 14:24

    (Naruszenie regulaminu punkt 5a. Admin)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.