Wiadomości z wariatkowa – 2

Opublikowano: 05.01.2011 | Kategorie: Media

Liczba wyświetleń: 685

Mały remanent, czyli przedświąteczny przegląd wiadomości godnych odnotowania.

EUROPA TOLERANCYJNA I MULTI-KULTI

Ale tylko w deklaracjach. Bo w praktyce mamy terror i zamordyzm. Nie wolno nosić krzyżyków ani chust, ponieważ tolerancja i multikulturowość oraz miłość bliźniego przejawia się pod postacią zakazów, nakazów oraz wyrzucania z pracy za przejawianie tejże multikulturowości.

Wyrzucona ze żłobka za muzułmańską chustę. Słusznie. Żebyś czytelniku nie miał najmniejszych wątpliwości TVN24 od razu w tytule wali cię po oczach informacją „SŁUSZNIE”. Że wyrzucona to nic. Ważne, że SŁUSZNIE. A jeśli masz inne zdanie na ten temat, to jesteś niesłuszny. I uważaj, bo i ciebie mogą wyrzucić z pracy – jak najbardziej SŁUSZNIE, ponieważ pewna nieliczna grupa ludzi, ta sama, która narzuciła światu komunizm i ZSRR uważa, że ma patent na rządzenie światem i narzucanie obcym państwom swoich pomysłów. Posłuchajcie sami, co gada ta syjonistka i jaką wizję przyszłości Europy roztacza przed światem. Oto Barbara Spectre, syjonistyczna liderka żydowskiej organizacji „Paideia” w Szwecji:

“Myślę, że jest tu odrodzenie antysemityzmu, ponieważ w tym momencie Europa nie nauczyła się jeszcze, jak być multikulturową. My będziemy częścią tych bólów przedporodowych transformacji, które MUSZĄ mieć miejsce. Europa już nie będzie monolitycznymi społeczeństwami, którymi ONI byli w poprzednim wieku. Żydzi zamierzają być w centrum tego. To duża transformacja dla Europy, która jest do zrobienia. Oni teraz wchodzą w tryb multikulturowy i Żydzi będą niezadowoleni ze względu na NASZĄ ROLĘ PRZEWODNIĄ.”

Przewodnia rola Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej i Związku Radzieckiego – wciąż mam to w pamięci…

KONIEC PAŃSTW NARODOWYCH

Ogłosił to uroczyście w TokFm tuż przed świętami (jak ten dobry święty Mikołaj) prof. Janusz Czapiński. „Bo siły ponadnarodowe są silniejsze, niż narodowe”. Mnie interesuje odpowiedź na pytanie, czy te „siły ponadnarodowe” wkroczą do Polski na bagnetach, jak całkiem niedawno faszyzm i komunizm? A może po cichu – zmienią Konstytucje, likwidując państwowość wszystkich krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej? A może potrzebne będzie porządne bombardowanie Europy, żeby obywatele zrozumieli, że to nie żarty?

OPERATORZY BANKOMATÓW CHCĄ DODATKOWYCH PROWIZJI ZA WYPŁATY

Ale pewnie jej nie dostaną. W tej sytuacji bankomaty, jako nieopłacalne, zostaną zlikwidowane, a wraz z nimi gotówka. Bo proszę państwa gotówka to szara strefa. Albo nawet całkiem czarny rynek. Nikt uczciwy nie płaci gotówką, bo i po co? Gotówki używają tylko sutenerzy, handlarze narkotyków, złodzieje i bossowie nielegalnych biznesów. Uczciwi ludzie nie mają nic do ukrycia, więc nie boją się płacić kartą. No i karty przecież nikt nie ukradnie, prawda? Co mówisz? Że może ukraść? Owszem, może. Dlatego dam ci dobrą radę: daj sobie wszczepić mikrochip pod skórę. Wtedy ukradną ci go razem z ręką i będzie jeszcze fajniej, nie?

PS.: Rostowski kończy z gotówką. Chce tylko kart.

W DUŻYCH MIASTACH EUROPY W ŚWIĘTA BĘDĄ WYBUCHAŁY BOMBY

Zapowiedziały to Fakty TVN. Nie powiedziano tego w formie przypuszczającej, lecz jako nieuchronną zapowiedź. „Będą to bardzo niespokojne święta, bo będą wybuchały bomby”.

Amen.

Z naszych podatków płacimy horrendalne sumy na utrzymanie przeróżnych wywiadów i służb specjalnych, na każdej latarni wisi po 5 lub więcej kamer szpiegujących nasze ruchy, za nasze pieniądze instaluje się oprogramowanie szpiegowskie w naszych komputerach i podsłuchy w telefonach, jakbyśmy wszyscy byli bandytami, ale (zmyślona dla potrzeb propagandowych) rzekoma Al Kaida może bezkarnie robić w naszych miastach co tylko zechce. Może podkładać bomby w centrach handlowych, w metrze, WTC i gdzie tylko jej się zamarzy, a służby specjalne patrzą na to obojętnie i nic, poza zapowiedziami kataklizmów, nie zamierzają zrobić. Niech sobie Bin Laden spokojnie podkłada bomby, nawet atomowe, jeśli taka jego wola. Ale oczywiście tym wszystkim tajnym agentom i agenturom należą się za to bardzo wysokie pensje i jeszcze więcej pieniędzy na kamery, podsłuchy, wielkie pały i paralizatory.

WEDŁUG TLC STAN UZĘBIENIA BRYTYJCZYKÓW JEST CORAZ GORSZY

Niemożliwe! W dobie gumy Orbit, past z fluorem i fluoryzacji zębów w szkołach? Jasne, potrzeba jeszcze więcej fluoru – może by tak dodawać go do wody pitnej, jak w USA? A może trzeba dosypywać go do chleba?

ZBAWIENNA ROLA BANKU ŚWIATOWEGO

Weszłam do kuchni zrobić sobie herbatę i na moment włączyłam radio Ćwok. Gościem był były polski ekspert Banku Światowego. Ach, jakże cudownie i z jakim bezgranicznym zachwytem (zupełnie jak wierzący o świętej relikwii) ćwierkał, jakaż to cudowna instytucja ten Bank Światowy, jak on cudownie stabilizuje sytuację ekonomiczną świata, jak genialnie gospodaruje pieniędzmi, dzięki czemu zawsze i dla każdego potrzebującego jest w stanie zorganizować natychmiastową pomoc, przesuwając płynnie kapitał z jednego źródła do drugiego (oczywiście, o drukowaniu bezwartościowych papierków z logo FED nie było mowy) no i jacyż to przecudowni, nieprzeciętni i interesujący ludzie tym zarządzają. Dowiedziałam się też, że obecny kryzys jest największym błogosławieństwem, jakie mogło spotkać ekonomię światową (ciekawe, jak to w ogóle możliwe, że mógł się zdarzyć jakiś kryzys pod tak cudownymi rządami tak cudownej instytucji). Pani prowadząca program potakiwała jak papuga, miód i słodycz kapały z mojego odbiornika na blat kuchenny, a mnie się rzygać chciało coraz bardziej. Oni naprawdę mają nas za idiotów. Albo raczej sami są idiotami i przejadą się na tej swojej pewności siebie.

Ach, zapomniałabym… największym cudem ekonomicznym, jakiego dokonał Bank Światowy jest sprawienie, że nawet te kraje, które miały ustabilizowaną sytuację gospodarczą i zrezygnowały z brania kredytów w tym cudownym Banku Światowym WRÓCIŁY DO NIEGO I ZNOWU BIORĄ KREDYTY!!! Prawda, że to prawdziwy cud gospodarczy i powód do bezgranicznej radości?

Powinniśmy stworzyć Światowy Kościół Czcicieli Lichwy – najlepiej zamiast Watykanu, który już się przeżył i wymaga odnowy w Duchu Przenajświętszej Lichwy.

Zaprawdę, zaprawdę, bydłem bez mózgu jest społeczeństwo, które tę gadkę kupuje i nie zasługuje na nic innego, niż rządy banksterów wespół z „elitami” tego świata.

Owieczki, czas się przebudzić, bo jeśli tego nie zrobicie ockniecie się w największym obozie koncentracyjnym wszechczasów, z chipami w mózgach.

Autor: Maria Sobolewska
Źródło: Jestem za, a nawet przeciw


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. aware 05.01.2011 10:43

  Nie “wy” tylko my bo wszyscy jesteśmy wciągnięci w grę w której wygrywa tylko ten, który ustala reguły. Z baranami też się nie zgodzę bo barany mimo wszystko nie znają swojego losu, a w wypadku zindoktrynowanych i zmanipulowanych ludzi jest już trochę inaczej. Wydaję mi się, że zdają sobie sprawę, że są robieni w balona ale strach o jutro i wygodny konformizm odbiera wolę na opór.

 2. aware 05.01.2011 10:51

  poprawka: “zdajemy sobie sprawę”

 3. dzban 05.01.2011 12:52

  Gdyby w Polsce wymiar sprawiedliwości działał jak należy, za defraudację, przekręty i marnotrawienie publicznych pieniędzy więzienia byłyby pełne polityków. Zaś Trybunał Stanu nie wydał by tylko dwóch wyroków skazujących przez cały okres swojej działalności, a orzekał codziennie ! Tylko, że “my” czy też “wy” zamiast skupić się na pilnowaniu władzy mamy ją w d…e i nie stawiamy czynnego oporu. W jaki sposób to zmienić, nie wiem…

 4. kolarz 05.01.2011 14:01

  piękny przegląd ! brawo

 5. aware 05.01.2011 14:46

  przestać chodzić na wybory, przestać wybierać uczestników “tańca z gwiazdami”, postulować demokrację bezpośrednią jeżeli już chcemy przekazywać komuś władzę nad nami

 6. Trinollan 05.01.2011 16:27

  @aware
  Większość takich entuzjastów kończy na pierwszym kroku z Twojego zdania.

 7. aware 06.01.2011 20:29

  olanie wyborów to i tak już dużo, reszta później

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.