WHO zdecyduje czy małpia ospa jest pandemią

Opublikowano: 19.07.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1011

Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała, że 21 lipca ponownie zwoła swój komitet ekspertów ds. ospy małpiej, aby zdecydować, czy epidemia stanowi globalny stan zagrożenia zdrowia. Zatem media głównego „zaprzedanego rynsztoku” już dziś przygotowują ludzi na bycie przerażonym.

Dlaczego? Ponieważ przypadki ospy małpiej nasilają się i, proszę zauważyć, nie rozprzestrzeniają się poprzez kontakt seksualny, takie są oficjalne zgłoszenia. Chorzy na małpią ospę w około 99% wszystkich przypadków, podobnie jak przy COVID-19, wracają do zdrowia.

Dlaczego więc WHO rozważa ogłoszenie ospy małpiej następną pandemią? Ponieważ pandemia (PLANdemia) COVID-19 wygasła, zanim Nowy Porządek Świata mógł zakończyć wprowadzanie totalnego „zamordyzmu” Wielkiego Resetu i nawet Bill Gates jest z tego powodu smutny.

I ciekawostka na koniec – amerykańska lewica uważa nazwę „małpia ospa” za rasistowską i chce ją zmienić.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

11

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Irfy 19.07.2022 12:51

    To się nie uda, przynajmniej nie z tą chorobą. Będą musieli kręcić “pandemię” na podstawie czegoś innego. Małpia ospa nie ma jakiegokolwiek potencjału na “udaną pandemię”. Rozprzestrzenia się zbyt powoli, jej objawy są zbyt widoczne, więc nie da się cudować z “fałszywie dodatnio-ujemnymi testami”. Do tego przed zarażeniem zazwyczaj chroni przejście w dzieciństwie zwykłej ospy wietrznej. Ewentualnie znacząco łagodzi skutki.

    Śmiertelność też jest niewielka… Podsumowując, ogłosić “pandemię małpiej ospy” oczywiście mogą. Ale żadnych smakowitych konfiturek z tego nie ukręcą. Raczej będą po raz dwudziesty próbowali reanimować Covid. W Polsce tego tak nie widać, bo zbliżają się wybory, które PiS chce wygrać, więc na temat C19 milczą jak zaklęci. Ale w takich Czechach straszenie “kolejnym zabójczym wariantem” idzie pełną parą. Ludzie wprawdzie reagują raczej wściekłością i posyłaniem straszących w cholerę, ale wysiłki są naprawdę intensywne.

  2. Dandi1981 19.07.2022 16:50

    Nie jestem gejem ale nic do nich nie mam jesli sie nie oblapiaja w miejscach publicznych. Ale dlaczego wynic za hiv czy ospe ich , gdzie hiv zostal zaplikowany czarnym by sie nie rozmnazali bo dziecko z hivem nie przezyje wiecej niz 3lata( noworodek) a to przeszlo na caly swiat jak covid polaczenie hiv i grypy, teraz malpia ospa ktora jest zarazliwa a jej objawy bolesne

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.