WHO szykuje przejęcie władzy nad światem

Opublikowano: 27.05.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2884

Zapis wystąpienia dr Meryl Nass oraz dr Katerine Lindley podczas III Międzynarodowego Szczytu Covid (International COVID Summit), który odbył się w Brukseli w dniach 2-4 maja 2023. WHO i politycy przygotowują traktat pandemiczny, na mocy którego organizacja ta przejmie władzę nad światem w czasie pandemii, tworząc światowe ministerstwo zdrowia, którego decyzje będą nadrzędne względem polskiego prawa. To krok ku globalizmowi i totalitaryzmowi. Jak tragiczne decyzje podejmowała WHO w czasie tzw. pandemii COVID-19, wszyscy wiemy — najlepiej wyszły państwa, które nie stosowały się do jej zaleceń.

Źródło: BitChute.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.