WHO rozwija międzynarodowy paszport szczepionkowy

Opublikowano: 06.03.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2105

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) podpisała umowę z firmą T-Systems (Deutsche Telecom) na produkcję globalnego systemu QR mającego być podstawą międzynarodowego paszportu szczepionkowego. WHO szykuje się na kolejny kryzys w maju 2022 r. (patrz wideo – czas 1:50).

WHO podało, że „wkrótce” upubliczni dalsze informacje, jednak my już znamy ich implikacje. Da to rządom narzędzie do śledzenia i kontrolowania naszych ruchów zarówno w kraju, jak i na świecie. Nawet jeśli otrzymałeś preparaty na COVID-19 i zastrzyki przypominające, to dzieli cię tylko jedna kolejna dawka od bycia w „niezaszczepionej” części populacji i wyrzucenia poza nawias społeczeństwa. Francja niedawno uchyliła cztery miliony „paszportów szczepionkowych” blokując ich posiadaczom możliwość normalnego życia ludzi.

Kraje takie jak Izrael i Australia wzywają do przyjmowania czterech lub pięciu „szczepionek.” Jeśli ludzie się nie zbuntują, to rząd założy nam ciasną smycz pozwalającą na pełną kontrolę naszego życia.

WHO wykorzystuje ukraiński kryzys, aby obecnie uzasadnić wprowadzanie takich „paszportów”, by użyć ich do wyszukiwania rosyjskich szpiegów.

Na podstawie: ArmstrongEconomics.com
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.