WHO nie zbada laboratorium w Wuhan

Opublikowano: 18.07.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 496

Światowa Organizacja Zdrowa oświadczyła w poniedziałek, że nie planuje w ramach prowadzonego przez siebie śledztwa dotyczącego źródeł pojawienia się wirusa COVID-19 dokonywać jakichkolwiek odwiedzin w Instytucie Wirusologii w Wuhan.

WHO pozostaje głucha na głosy przypominające o fakcie, że to właśnie w tym instytucie znajdowały się próbki koronawirusa podobnego do tego, jaki stoi za globalną pandemią. Odmówiono także podania listy lokalizacji na terenie ChRL jakie będą przez organizację w ramach śledztwa odwiedzone.

Decyzja WHO może na pozór zaskakiwać zważywszy na fakt, że to właśnie laboratorium w Wuhan jest powszechnie uznawane za potencjalne źródło zmutowanego wirusa, który przypadkowo mógł wydostać się na zewnątrz by następnie sparaliżować cały świat. Zaskoczenie staje się jednak mniejsze jeśli przypomnimy sobie fakt, iż to Chiny są aktualnie jednym z kluczowych sponsorów organizacji (po wycofaniu się USA) a także już wcześniej wydawały się ignorować „chiński trop” rozpowszechniania pandemii.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Radek 18.07.2020 13:20

    WHO trzeba wciągnąć na listę organizacji terrorystycznych i nałożyć sankcje na kraje które ją wspierają.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.