WHO i WEF są zgodne – normalność nie powróci

Opublikowano: 21.08.2021 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2146

Wciąż wiele osób łudzi się, że wróci stara dobra normalność sprzed czasów tak zwanej pandemii COVID-19. Jednak gdyby wsłuchać się w to co mówią główni konstruktorzy tego bałaganu, czyli Światowa Organizacja Zdrowia – WHO, oraz Światowe Forum Ekonomiczne – WEF, jasne staje się, że powrót do normy jest wykluczony.

W przewidywalnej przyszłości nie będzie powrotu do starej normalności. Nie wrócimy do poprzedniego życia, a szczepionki nie zakończą pandemii. To właśnie ogłosił szef WHO, dr Tedros Adhanom Ghebreyesus. Wystarczy słuchać, co mówią ci, którzy zarządzają pandemią i od razu jasne stanie się, że o żadnym powrocie do normalności nie ma mowy.

Zresztą ogólnie znanym faktem jest, że zaszczepieni zarażają się i mogą zarażać innych. Mówił o tym sam covidowy papież, dr Anthony Fauci. Poza tym ostatnie dane z Izraela wskazują, że ludzie zaszczepieni również ciężko chorują na COVID-19. A skoro tak to tworzenie sanitarnego apartheidu z chińskimi totalitarnymi kodami QR jest niczym innym jak dawaniem ludziom licencji na zarażanie. Może właśnie w związku z tym etiopski komunista Tedros Adhanom ogłosił, że normalność nie wróci. Po prostu szczepionki nie działają. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, bo nie powstała szczepionka na katar, a wywołuje go właśnie koronawirus.

Żeby wiedzieć co planują dla nas elity trzeba się też wsłuchiwać w wyjątkowo ostatnio szczere przekazy Światowego Forum Ekonomicznego – WEF. Gwiazdą tej agendy globalistów jest niejaki dr Klaus Schwab, który swoim fizys do złudzenia przypomina doktora Evil z popularnej niegdyś komedii z Austinem Powersem. Zabawne jest to, że ów realny dr Evil, czyli Zło, rzeczywiście nim jest w realnym świecie. To właśnie on zapowiadał Wielki Reset organizowany przy okazji pandemii. Ostatnio jego organizacja ujawniła jak może wyglądać przyszły świat. Warto się z tym zapoznać, żeby potem nie być zdziwionym.

W najnowszym nagraniu propagandowym WEF, opublikowanym w serwisie „Twitter” 17 sierpnia, ujawniono nieco na temat planów globalistów odnośnie nowej normalności, czyli nienormalności. Przede wszystkim stwierdzono, że praca zdalna jak i nauka zdalna, utrwali się. Spowoduje to ich zdaniem nieuchronne zmiany w społeczeństwie.

Biura staną się w większości zbędne. WEF wieszczy zmianę ich wykorzystania na centra kontaktów z klientami, albo centra badawczo rozwojowe, bo taką działalność nie zawsze da się wykonywać z domu. Oprócz tego prorokowane jest dalsze ograniczenie kontaktów społecznych. Dystansowanie ma być normą a ludzie mają się spotykać w specjalnych „sąsiedzkich hubach”. Oznacza to jasno, że celem jest dalsza atomizacja społeczeństwa.

Żyjemy w strasznych czasach, które mogą z łatwością stać się jeszcze straszniejsze…

Na podstawie: WEForum.org
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.